2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678415 بازدید | 136169 پست
مررررضیههه کجایییی بچم دوساعته تکون نخورده چکنممممم چیز شیرینم خوردم الان باز تکون نخورد 😳😳

دختر خب حتما گل پسرت خوابیده چرا همش فکر میکنید ک بچه باید ۲۴ ساعته تو شکم بچرخه نگران نباش حتما تا شب تکون میخوره

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
بین 25تا28روزهست .تخم هویج پنج روزاول پری خوردم بادوتاداروگیاهی دیگه یکی (باه النسا)یکی دیگه هم ازعط ...

دختر وقتی تخم هویج‌میخوری دقیقا از بدپاکی باید کیت بزنید 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مرضیه جون عزیزم میگم من تاالان ده تا داروخانه رفتم همشون کیت مارک مکس دارن یعنی یه دونه هم نبود ...

از دیجی کالا سفارش بدین خب

2728
منم قبل بارداری 3ماه کامل خوردم وبادکترم که صحبت کردم گفت همون سه ماه کافیه دیگه نخورحالا چه الان با ...

عزیزم ما جای ریسک نداریم کلا چون سقط داشتیم و هم ان تی بالا و هم ی شرایط خاص دیگ کلا برای ما خیلی هیلی حیاتی هست ولی دیگ توکل ب خدا من ۳ ماه بخورم بد ولش کنم ۷ماه اقدام کنم باردارنشم ایا تاثیر نداره البته ک نه

عزیزم کیت مکس مثبت کاذب نمیشه اصلا. فقط ممکنه تا دو سه روز مثبت بمونه در حالی که تخمک آزاد شده. که ا ...

مامان روشا کسانی ک ی مدت با کیت مکس فقط کار کردن جالب بود نظراتشون برام‌میگفتن وقتی کیت مکس ادرار غلیظ غلیظ بشه دقیق نشون میده

سلام به همه دوستا عزیزممم 

امیدوارم همتون خوب باشه حالتون 

من از پارسال این‌موقعی ها عضو نی نی سایت شدم و‌یکماه بدش با تاپیک لوبیا جون اشنا شدم 

انشالله تا اخر این هفته زایمان میکنم اومدم بگم برای همتون دعا میکنم که به خواستتون برسید چه اونایی که میشناسم و‌جه اونایی که نمیشناسمم مادر شدن حق هر خانمیهه برا همتون این روزا و ثانیه هارو ارزو میکنم 

و‌امیدوارم اگ وقت شد و برگشتم تیکر بارداری برای همتون با همون رنگ قشنگ دلخواه در کنار سلامتی نی نی تون ببینم

@لوبیا۹۹ از توام ممنونم ک تو تمام زمان اقدام کنارم بودی قشنگترینها قسمت تو و‌خانوادت عزیزممم

برام خیلییی دعا کنید از زایمان به شدت میترسم😞من به دعای بچها اینجا واقعا معتقدممم

لحظه هاتون قشنگ 💙💝

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
میگفتی تو بیا مراقب مهمون مامانت باش تا من برم و برگردم😤😄

بهش نگفتم میرم ازمایش بارداری.

گفتم میرم تزمایش غلظت خون بدم.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2740

امیدوارم خدا برای همتون درست کنه اونچه که دلتون میخواد 

چوون مطمعنا خدا درست کنه قشنگتررره 🙏🤩

تو لحظه زایمان به یاد نی نی سایتیا هسدم 

شمام منو فرزندمو تو دعاهای خوبتون فراموش نکنید

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
سلام من امروز غربالگری رفتم هر کدوم از دوستان میتونن لطفا راهنمایی کنن🙏🙏🙏🙏 @marziye68

همه چی اوکیه جفت هم خلفیه

آخه دوستان میگن از دیجی خریدن انگار تقلبیه! 

ونسلتو ریما روژان هیچ کدوم داروخونه ها نداشتن؟؟؟ نهایت ب مکس اکتفا کن، مدیکور تقلبیه 

سلام به همه دوستا عزیزممم  امیدوارم همتون خوب باشه حالتون  من از پارسال این‌موقعی ها عضو ...

سلام فتروس عزیزم بسلامتی زایمان میکنی و گل پسر نازتو با خیال راحت بغل میگیری. من فکر کردم ک زایمان کردی

سلام به همه دوستا عزیزممم  امیدوارم همتون خوب باشه حالتون  من از پارسال این‌موقعی ها عضو ...

عزیزم ان شاالله به سلامتی و تندرستی زایمان کنی.. هم خودت هم گل پسر نازت سلامت باشید🤲😍

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
بهش نگفتم میرم ازمایش بارداری. گفتم میرم تزمایش غلظت خون بدم.

حالا رفتی یا کنسل شد؟

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2706