2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684205 بازدید | 136169 پست
دختره؟!

احتمال سونوگراف هم‌پسر بود، چند تا اقدام داشت البته

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
marziye68 سلام مرضیه جون خوبی گلم میشه درخواست دوستی منو قبول کنی کار مهمی دارم ممنون میشم

قبول کردم عزیزم درخدمتونم

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرضیه جانم بعد اقدام به کدوم سمت باید خوابید ؟ خونده بودم یادم نمیاد

سمت راست.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
مرضیه جانم بعد اقدام به کدوم سمت باید خوابید ؟ خونده بودم یادم نمیاد

سمتش ک فرقی نداره میگن بیشتر سمت راست بخوابید اگ فولی شمت راست بود اگ سمت چپ هم سمت چپ. البته بعضیا مسگن بستگی ب دهانه رحم داره ک کدوم‌سمت هست

11سیکل دورهام هم 26تا28روزهست

پس اگ ۱۴ سیکل هستین احتمال ازدشدنش هست

پس اگ ۱۴ سیکل هستین احتمال ازدشدنش هست

مرضیه جون طبق تجربه تون کمترین زمانیکه بعد اقدام بی بی مثبت شده چند روز بود؟ محض کنجکاوی😅😅

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

💃💃💃💃💃💃💃💃💃

انشالله که درسته😍😍😍

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
مرضیه جون طبق تجربه تون کمترین زمانیکه بعد اقدام بی بی مثبت شده چند روز بود؟ محض کنجکاوی😅😅

۸ روز بود برای کاربر تاپ‌گرل بود

واسه شما فکر کنم طبیعی باشه چون هفته های آخره کوچیک هم نشده احتمالا کشیده شده به پایین، واسه قاصدک ...

شکوفه جون میگممم

جوش شیرین واسه تو اصصصصلن هیییچ چیزی رو ادرارت نیومد،، صافه صاف بوود؟؟ 

سلام فاطمه جان  تبریک میگم تولد گلدختری ات رو  چقدر نگران وزن اش بودی. الحمدالله خوب بود ...

سلام عزیزم فدات،انشاالله قسمت خودت یه نی نی ناز با جنسیت دلخواه،،اره خداروشکر خوب بود،والا من ویار شدید داشتم کلا ۵کیلو اضاف کردم توی بارداری!فقط ماه های اخر ههمراه غذا دلستر خیلی میخوردم🙈

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭