2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684215 بازدید | 136169 پست
واسه شما که طبیعی زایمان کردی راحته عزیزم..من اصلا به زایمان  طبیعی نمیتونم فکر کنم.من قبل از ب ...

ان شاالله عزیزم ببینیم خدا برامون چیی می خواد خدا کمکت کنه 😘😘😘❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا نمیدونم ولی خب بااین چیزایی ک این مدت دیدم بهتر ی عکس رنگی بدی خیالتم راحت میشه علیسان ک دیدی م ...

حالا منم از وقتی علیسان اقدام بود منم اقدام بودم ولی تا الان باردار نشدم ولی دو سه ماه ولش کردم خسته شده بودم انقد در راه دوا ودکتر رژیم انقدر هزینه کردم که خدا می دونه دو ماه از اقدامم گذشت دکترم گفت برو عکس رنگی به حرفش گوش ندادم الان خیلی پشیمونم 😔😔

2731
بچه ها... نمیدونم چرا احساس میکنم شکمم کوچیک شده😥 ممکنه اتفاقی افتاده باشه؟ تکوناشو هم خیلی کم اح ...

قاصدک با متر اندازه بگیر😑😑😑😑 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
فقط ۳ صفحه اول رو بخون و تاپیک های لوبیا جان رو

قاصدک کاش بتونی ی سونو بدی تا خیالت راحت بشه یا بری ضربانشو چک کنی. چون میدونم الان کلی استرس افتاد ب جونت.

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ماشاالله نگاه به تیکرت میکنم فقط ۳هفته مونده خداروشکر همه ی بچه های تاپیک بسلامتی زایمان کردن انشاا ...

فدات عزیزم.انشالله ما هم شاهد به دنیا اومدن گل پسری شما باشیم به حق لب تشنه اما حسین 😍

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍
بچه ها... نمیدونم چرا احساس میکنم شکمم کوچیک شده😥 ممکنه اتفاقی افتاده باشه؟ تکوناشو هم خیلی کم اح ...

منم اتفاقا امروز همین حس رو داشتم ک شکمم کوچیک شده

ولی بنظرم توهم زدم

دست گڋاشتم رو شکمم تکون خورد خیالم راحت شد شکر خدا

شماهم چیزای شیرین بخور بینم چی میشه،انشالله ک طوری نیست

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍

جنسیت این سونو چیه

عاره دیگه یکی دوروز از تخمگ گذاریم میگذره 

احتمال بارداری خیلی خیلی کمه ولی خب ممکنه رخ بده

جنسیت این سونو چیه

سونو یکی از دوستان صمیمی من هست ممنون میشم ک نظرتون بگید. هرکی میدونه بهم بگه خودم حدسم رو جنسیت پسر هست شک داشتم‌گفتم از شماها هم بپرسم

@sani_nini    

@shokoofe_sooratim    

@Madota    

@انیل،ادل    

سونو یکی از دوستان صمیمی من هست ممنون میشم ک نظرتون بگید. هرکی میدونه بهم بگه خودم حدسم رو جنسیت پسر ...

پسر. پیشونی زاویه ش قشنگ معلومه، ناب رو به بالا،👌

ولی ناب سونو جاریم به سمت رو به رو هست

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
پسر. پیشونی زاویه ش قشنگ معلومه، ناب رو به بالا،👌 ولی ناب سونو جاریم به سمت رو به رو هست

این جاریت مارو با این سونوش کشت🤣🤣😁 نرفت سونو جدید؟؟

منم اتفاقا امروز همین حس رو داشتم ک شکمم کوچیک شده ولی بنظرم توهم زدم دست گڋاشتم رو شکمم تکون خورد ...

واسه شما فکر کنم طبیعی باشه چون هفته های آخره کوچیک هم نشده احتمالا کشیده شده به پایین،

واسه قاصدک زوده از الان

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰