2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677804 بازدید | 136169 پست
مرضیه جان ۱۳۴ میلیون اسپرم خوبه؟

بله خوبه و میتونی دمنوش کاسنی بدی خرنوب و عسل معجون جنسینگ و موز شیر هم برای تحرک و افزایش سرعت و میزان اسپرم هم عالین

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من رنج طبیعی قند رو نمیدونم. ولی حتما پیش دکتر تغذیه برو و بهش بگو که واسه پسر اقدامی هستی. اونا مید ...

عه منم از این اقا خریدم

ولی فقط خرمارو رعایت میکنم 😂 میوه خور نیستم متاسفانه

بعد خیلی چیزای چاق کننده داره

من کلا ۶ قاشق برنج میخورم این گفته ۱۰ تاااا

تو آاااخیش منی…🥰💕😍🤩
عه منم از این اقا خریدم ولی فقط خرمارو رعایت میکنم 😂 میوه خور نیستم متاسفانه بعد خیلی چیزای چاق ک ...

بشینید میوه خواری کنید ک بهترین کاره🤣🤣🤣🤣 من فقط مهمان میاد یا مهمانی میرم برنج‌میخورم. در طول روز هم مصرف نونی من و همسرم نون سنگگ هست ایشونم چون رژیم دارن کلااا به غذا اهمیت نمیدیم. 

همسرم صبح ها چای سبز با دارچین و ۲عددخرما

صبحانه قهوه نان جو ۲عدد گردو ۲ عددسفیده تخم‌مرغ پنیر لاکتیکی ۱عدد گوجه

میان وعده یه کاسه عدسی ۳ برگ کاهو و ۱ عدد پرتقال

ناهار برنج ۵ قاشق ۵ قطعه فیله مرغ با سالاد بدون سس عصرانه سالاد ک توش گوجه خیار کلم سفید کلم بروکلی زیتون قارچ و ذرت به همراه نان جو

شام یه سیخ جوجه با زیتون پرورده یا گوجه خیار و پنیر لاکتیکی

قبل خوابم شیر با دارچین با شکلات تلخ

یعین ما عاشق این سبک رژیم هستیم😂🤣😂🤣

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
بجای قند سفید میتونی از شکر سرخ استفاده کنی عالیه. من خودم هر روز باید ناشتا صفرابر بخورم بد اون یه ...

منم بدنم سرده. یعنی از وقتی اینارو مصرف کردی وزن کم کردی؟ غلبه سودا و بلغم داشتی؟ پیش کدوم طب سنتی رفتی؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2738
بشینید میوه خواری کنید ک بهترین کاره🤣🤣🤣🤣 من فقط مهمان میاد یا مهمانی میرم برنج‌میخورم. در طول رو ...

ماشالللللله مرضیه جون خوب میرسی به همسرررر😂 نه بابا من به بنده خدا همسرم خیلی بخوام تقویت کنم با زوووور موز و خرما میدم

چون میوه خور نیست اصلا

من صبحونه حلوا شکری و عسل و سیاه دونه همسر تخم مرغ بیشتر اوقات و همین چیزا که من میخورم

نهار شامم هر چی بود 😂

تو آاااخیش منی…🥰💕😍🤩
اهان ینی منم نمیزنم؟

اکر تو خطر زایمان زودرس نباشی نیاز نداری

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
لوبیا جان زندایی من هم انسولین میزد و هم قرص قند میخورد و بچه هاشم پسر هستن

یعنی مرضیه جون واقعا این ربط داره میگن هر کس قند حاملگی میگیره بچه اش احتمال اینکه پسر باشه بیشتره؟

یکی از نزدیکامون اینجوره میفهمه که پسر داره یا نه؟ سر پسراش قند حاملگی میگیره تازه منم اوایل مشکوک بودم به قند که شکر خدا درست نبود میگفت اگه قند باشه بچه ات پسره

دوستمم قند حاملگی داشت بچه اش پسر شد

ربط داره واقعا؟

منم بدنم سرده. یعنی از وقتی اینارو مصرف کردی وزن کم کردی؟ غلبه سودا و بلغم داشتی؟ پیش کدوم طب سنتی ر ...

اره بابا هم غلبه سودا داشتم هم صفرا.  یه مدت اتروز گرفته بودم ک گفتن از سردی زیادی بدنته حتی تشکیل توده و کیست هم از سرد بودن زیادی هست.

اولش بهش اعتماد نکردم چرا دروغ بگم ۴ماه پیش این نسخه ها واسم‌پیچید گفتم‌مگه امکان داره دیدیم خواهرم برای  کرونا خودش و مادرشوهرش و شوهرش و مادرشوهرش ک همه ریه ها درگیر شده بودن ازش کمک گرفت دیدیم واقعا خب خب شدن و فامیلای همسرشم کلا زیر نظرش بودن تشخیصش درست و دستور عملاش کاربردی بوده تا اینک همسرم براش ی مشکلی پیش اومد بهش گفتم گفت نسخه همسرت فقط عسل و سیاهدونه صبح ناشتا با دمنوش دارچین با عسل  قبل خواب هست همسرم ۳روز مصرف کرد خب خب شد. بد الان چیزایی ک تجویز کرد خریدم مصرف میکنم. حالا ببینم چقد رو من تاثیر میذاره و سردی بدنم کم میشه. نوره مالی هم میکنم. دو نقطه از بدنمم با روغن سیاهدانه ماساژ میدم. 

عزیزم گفتن برای ماه اخر کاسنی خوبه. حتما از الان  بخور

مرسی عزیزم،انشاالله به زودی خدا یه نی نی صحیح و سالم بزاره توی دامنت❤🤲🏻واقعا از ته دلم دعات کردم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2706