2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677809 بازدید | 136169 پست
فداتشم من...اینجا فک کنم هفت..هشت ماهگیشه... گوشیمو گم کردم هرچی عکس جدید داشتم ...

وای ماشاالله ماشاالله... چ خوشمله  

خیرشو ببینی انشاألله عروس ‌شدنش... 

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
وای دختر چرا اینجور میگی!والا من ملون چون بدش رو دوس نداشتم نخوردم ولی خب از این به بعد طالبی بخور😋 ...

خیلی ممنون دوستم... 

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلابی تهران هست 😉😉 شما کجایید مگه؟

ن تهران نیستم

مرسی مهربون انشالله

الی جان مبارکه عزیزم چشمت روشن انشالله با جنسیت دلخواه خانم😍😍😍

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2731

وای بچه هاااااااااا یه سوال

میگم شماهام خیلی گرسنه میشید

مثلا الان چیزی بخورم باز 1ساعت الی 2ساعت دیگه گرسنه ام میشه انگار دو روزه هیچی نخوردم

من هرچی میخورم سیر نمیشم،درصورتیکه قبلا ی چیزی میخوردم تا کلی وقت سیر سیر بودم ولی الان وحشتناک شده وضعیتم... نمیدونم از چیه... کسی سابقشو نداره؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! 

بچه ها لطفا میشه بگید نی نی ک تو شکمتون تکون میخوره سابقه داشته دوطرف شکم تکون بخوره همزمان؟ برا من ...

عزیزم پیش اومده ولی کم پیش اومده فک کنم نی نیت داره حرکات کششی انجام میده هم دستاشو تکون میده هم پاشو😉😁شیطونه دیگه

منم ایپجوریم ملیسا جون خیلیم زود شکمم اومد بالا😉😁

وای خیلی بده... منم دارم چاق میشم و وزن اضافه میکنم الکی الکی و شکمم ک بزرگ شده

نمیدونم علتش چیه آخه. هووووف

2738

سلام میشه منو راهنمایی کنید..من ۲۵ماه قبل اخرین پریودم بودو لتروزل مصرف کردم.روز ۱۵پونزده سیکلم اقدام کردم روز ۲۵و ۲۶لکه بینی داشتم تست زدم هاله داشت.روز ۳۰پریودی تست سریع مثبت شدروز ۳۲ ازمایشم منفی شد اومدم بازم تست زدم سریع مثبت شد.کسی اینجوربوده؟سیکلم ۳۲روزه س. ببخشید نفخ و یبوست تکرر ادرار هم دارم. نوک سینه هامم دست زدنی دردداره. 

خـدایا شکرت♥ 

عزیزان،من این ماه دوبار اقدام داشتم کلا.

از وسط ماه رمضون هم کرونا گرفتم.

فردا موعد پریودمه.برام دعا کنید یکساله که تو اقدامم.

البته این ماه خیلی خوب بود.اصلا استرس بچه دار شدن نداشتم،تقریبا تونستم خودمو قانع کنم که هروقت خدا بده خوبه.راضی به رضایت خودشم

سلام میشه منو راهنمایی کنید..من ۲۵ماه قبل اخرین پریودم بودو لتروزل مصرف کردم.روز ۱۵پونزده سیکلم اقدا ...

دختر عموی بنده ،بی بی چک میزاشت مثبت میشد ولی آزمایش منفی دکترش سر بچه اول باور نمیکرد تا اینکه سونو داد.بچه دوم هم همینطور بود

وای خیلی بده... منم دارم چاق میشم و وزن اضافه میکنم الکی الکی و شکمم ک بزرگ شده نمیدونم علتش چیه آخ ...

ببین شاید واقعا بدن نیاز داشته باشه من بدنم چاق نشده شکمم بزرگ شده البته وزن نی نی هم به نسبت بچه اولم بیشتره.واقعا هیچی دودوتا چهارتا نیست.💝

عزززیزدلی تو  چرا تن تو بلرزه  مگه چیه بچه قراره یا پسر بشه یا دختر سالم باشن و صالح م ...

انیل این پیامتو الان دیدم من چندوقته دیگه همه ی پیامارو دنبال نمیکنم

منو میگی عشقم؟😜😜😜

چه اطمینانی دادی؟

تو فقط حستو گفتی بعدم عکسو دیدی گفتی فقزات شبیه پسره و فقط حستو میگفتی پسرههه نه از روی عکس گلم

دکترا با اون دم و دستگاهشون بعضی اوقات تا ۹ ماه اشتباه میگن چه برسه به شما🥰🥰

ما یه آشنایی داریم که پولش از پارو بالا میره و مزون عروس داره تو تهران خیلی هم معروفه حالا اسم نمیبرم

بچه اولش پسر بود سر بچه دومش رفت سونو بهش گفتن پسر ... از بهترین سونوگرافی های تهران هم رفته بود چون خیلییییییی کلاسشون بالاست و هرجایی رو قبول ندارن

بعد خلاصه اینکه انقدر گریه زاری میکرد که چرا دختر نشده🥺

تقریبا ۷ ماه و نیم بود رفته بود سونو داپلر فکر میکنم که دکتر میگه چه دختر خوشگلی🥰🥰🥰🥰

واااای نگم برات دیگه از ذوق داشت منفجر میشد بعد سونو رفت کل مزون با ۵۰ تا پرسنل رو اونروز نهار داد🥰🥰  

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2706