2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677619 بازدید | 136169 پست
سلام مامان روشا ۔۔۔۔من ازخیلیها که بچشون پسره سوال کردم حتی تواین تاپیک۔۔۔۔۔کسایی که همسرشون سه تا پ ...

سلام عزیزم. ممکنه اینجوری باشه. من تا حالا رو این مسئله دقت نکردم. اما اینو به وفور دیدم که کسایی که از بعد از پری اقدام های زیاد داشتن اکثرا بچه شون پسر شده. اینکه شما میگی هم ممکنه درست باشه. میتونی یه آمار دقیق بگیری؟؟؟ مثلا یه تاپیک بزن در این باره سوال کن که با چند روز ذخیره اسپرم اقدام کردن و جنسیت بچه شون چیه؟؟؟ 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
خانوما به من بگین امار موفقیت تاپیک چجوری بوده مثلا از هر ده نفر چند نفر نتیجه گرفتن؟

سلام خشگلشون... چطوری؟؟؟ تو اول بگو جنسیت نی نی خودت چیه؟؟؟ 😉

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام.گلی بهتری کی میری سونو

بهتر که چی بگم میتونم بگم صبورتر شدم اما بهتر که هیچ بدتر هم شدم هر روز یه حالت جدید بهم اضافه میشه الان دو سه روزیه دهنم به قدر خوردن زهر تلخه هر چی هم میکنم مزه تلخیش نمیره

ان شاءالله برا ان تی بین ۹ تا ۱۱ خرداد میرم نوبت میگیرم ولی بعید میدونم جنسیت رو بگن آخه موجود ۴ سانتی آخه چیش معلومه😑

2728
من حالت تهوع شدییییییییییید و عجیبی مدام دارم بالانمیارم بنظرم بالابیارم بهترمیشم اما دارم میمیرم با ...

آخی😭 خیلی سخته فقط از خدا میخوام کمکت کنه منم همین جورم و به غلط کردم افتادم خیلی خیلی خیلی سخت و دیر داره میگذره

یه چیز بگم راحت تحمل کنی این روزاتو؟!!🤭🤪 صدرصد بچت دختره،،،ببین کی گفتم بهت😊 به شکوفه هم میگفتم ...

ب منم بگو   

به توکل نام اعظمت بسم الله الرحمن الرحیم...خدااااااااایا شکرت ممنونتم... ممنونتم... الهی شکر خدای مهربوووونم... میدونستم ک نا امیدم نمیکنی... ازت میخوام تا آخرش همراهم باشی و تنهام نزاری...😘 خدای مهربوووونم قربونت برم ک اینقدر مهربووووونی... ممنونم ازت ک لطفتوووو در حقم تمام کردی... خداااا جونم کمکم کن تا بتونم هدیه ای🥰 ک بهمون عطا کردی رو با جون و دل ازش نگه دااااری کنم... خدا جونم بازم میگم ممنونتم🙏❤️😍🥰 خدااااای عزیزمممممم،خدااااای مهربوووونم سرنوشت بچمونو👨‍⚕️👨‍🎓👨‍🏫👨‍⚖️👨‍💼👨‍💻👨‍🎨👨‍✈️👨‍🚀👮‍♂️🤴🤵👼 ب بهترین و قشنگترین نحو ممکن رقم بزن... بازم تشکر نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم😘🤩😍🥰 ماشالله لا حول ولا قوة الا بالله علی العظیم... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم... 
بهتر که چی بگم میتونم بگم صبورتر شدم اما بهتر که هیچ بدتر هم شدم هر روز یه حالت جدید بهم اضافه میشه ...

الهی تنت سالم...انشالله نی نیت صحیح و سالم باشه هرچیه سالم و سلامت باشع

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....
2738
الهی تنت سالم...انشالله نی نیت صحیح و سالم باشه هرچیه سالم و سلامت باشع

الهی آمین هیچ چیز به قدری سلامتیش و ان شاء الله بعدشم صالح بودنش برام اهمیت نداره جنسیت هم خدا بهتر میدونه چی خیر من هست و از دلمم خبر داشته و داره که دختر دوست دارم اگر دختر بود که الحمدلله و اگر نبود هم هر چی خدا برام خواسته بهترینه یقین دارم

سلام عزیزم. ممکنه اینجوری باشه. من تا حالا رو این مسئله دقت نکردم. اما اینو به وفور دیدم که کسایی که ...

اره عزیزم چرا که نه۔۔۔حتی تو این تاپیک هم پرسیدم ازکاربرایی که پسردار شدن۔۔۔۔منم دوماه دیگه اقدام دارم میخوام قبل اقدامام شوهرم پنج روز ذخیره داشته باشه وقتی کیتم رنگ گرفت اقدامهای ۲۴ساعته میرم

بچه ها من بالا آوردم حابم بده.. معدم درد میکنه حالم بدههه این دیگه چیههههههه

آخی چقدر زود علائمت شروع شد البته منم به محض ورود به هفته ۵ دیگه اون آدم قبلی نشدم و نمیشم الهی که ویار سخت نگیری چون خیلی سخته و طاقت و تحمل فراوان میخواد 

الهی آمین هیچ چیز به قدری سلامتیش و ان شاء الله بعدشم صالح بودنش برام اهمیت نداره جنسیت هم خدا بهتر ...

عزیزم هرچی صلاح خداست گلی جون حالت عالی باشع انشالله

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....
عزیزم هرچی صلاح خداست گلی جون حالت عالی باشع انشالله

فدات عزیزم ان شاءالله به زودی خبر بارداری شما ما رو هم خوشحال کنه یه بارداری راحت و آسون که فقط ازش لذت ببری و خداوتد صلاحت رو هم چیزی قرار بده که دلت هم همونو میخواد

2706