2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677698 بازدید | 136169 پست
من امروز پرسیدم خودمم قبلا فک میکردم ک ازمایش مخصوصی هست ک طرف متوجه میشه اسپرمxداره یاyنداره دکتر ژ ...

خوب شکل ظاهری اسپرم ها متفاوته،xمیگن سرش بیضی هست ودمش کوتاه تره،اماyسرش گرده ودمش بلندتر وشلاقیه..اماشمارش نه،قطعا نمیشه،امابه درصد بیان میکنن

نه بابا... اینجوری نیست. چند تا جنین تشکیل میدن، بعد از تشکیل از خود جنین نمونه میگیرن ببینن دختره ی ...

من یه ساعت دارم هیمنو میگم ولی میگن نه دقیق میگردن کروموزوم yمیگیرن و میگن مثلا تو کل اسپرم این تعداد کروموزم yهست😐

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلی من هرکی رو دیدم تو فامیل پشت بچش سبز بوده بعدیش پسر شده!حتی داشتیم طرف مثلا اولیش پشتش سبز بوده ...

وای عصر تاحالا تو فکرم که پشت دخترم سبزه پس بعدیشم دختره😂😢 حالا اومدم بخوابم گفتم خدایا یه مثال نقض بیارن من یکم شاد شم😂😂 مرسی همین قدر واسم خوب بود خیلی🤩

خدا هرگز دیر نمیکند🤗 انَ مع العُسرِ یسرا😍
اتفاقا تو مستندی که من دیدم اسپرم x خیلی قوی تره با سرعت بیشتر حالا من اینجا نیستین که فیامشو برات ب ...

اسپرم ایگرگ دوست عزیز سرعتش بالاتره چون سبکتره😐 و بخاطر همین میگن اگ تو بازه تخمکگذاری اقدام کنین شانس رسیدن ایگرگ بالاتره چون سرعتش بالاتره😐😐

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
خوب شکل ظاهری اسپرم ها متفاوته،xمیگن سرش بیضی هست ودمش کوتاه تره،اماyسرش گرده ودمش بلندتر وشلاقیه..ا ...

یعنی طرف۱۰۰میلیون مثلا اسپرم داره یه مسئول ازمایشگاه چقد وقت میکنه ک در روز اسپرم ۲۰‌مراجعه کننده دونه دونه بشینه بشماره اینطوری ک کلا از خواب و خوراک و زندگی میوفتن

حالم اصلا خوب نیس از دست خودم عصبانیم ...نگرانم،بغض دارم ،دلمم درد داره ....ن ک برای خودم برای هرکسی ...

مووووحده😐🤨🤨 از این دوران لذت ببر

هرچند با تماموجودم‌میفهمم چی میگی ولی بغض و نگرانی مال وقتیه که زبدنم لال پای سلامتی بچمون وسط باشه 

توروخدا هرچی هست فقط شکرش رو بجا بیار به خودمم روزی صدبار میگما 

من دوستام بودن ای یو ای کردن و پسر گرفته ای یو ای که تخمکمو نمیگیره گلم 

آ یو آی که اصلا فرق داره عزیزم. آ یو آی با تخمک کاری ندارن. فقط اسپرم هارو شستشو میدن، اسپرم های ضعیف و به درد نخور حذف میشن، اسپرم های قوی و با کیفیت میمونن. و اکثرا هم پسر میشه. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2738
تو ای وی اف هم اشتباه رخ میده و صددرصد نیست خدایش هیچ چیزی. خود مسئول ازمایشگاه ها هم میگن ممکنه گاه ...

من بیشتر بحث اسپرمو کردم نه خطای ازمایشگاه الان میری ازمایشگاه ازمایش تیروئید میدی میری جای دیگه یه چیز دیگه جواب نمیده دوست من سر همین تیروئید خودشو بدبخت کرد .بعد اون کدوم مرکز انجام داده بود من دیدم تو مراکز دولتی خیلی اشتباه میشه .اما خصوصیا بیشتر دقیقن  .من خواهر شوهر دختر داییم هر چه حامله میشد بچه هاش از گردن فلج بودن فقط یه پسر سالم داشت کلا 6 تا بعد از پسر اورد همه از گردن فلج رفت ای وی اف تهران کرد اونجا بهش گفته بودن دختر میخوای یا پسر گفته بود فقط سالم باشه یه دختر براش گذاشته بودن به خدا نمیدونی چقدر با هوشه .

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
مووووحده😐🤨🤨 از این دوران لذت ببر هرچند با تماموجودم‌میفهمم چی میگی ولی بغض و نگرانی مال وقتیه که ...

ببین برای من جنسیت یه سر سوزن اهمیت نداره با اینک همسرم تک پسر کل خاندانشه و همه چشم انتظار بچه پسر هستن.  چون بارداری اولم من خون ب جیگر شدم ولی فقط الان میگم ی بچه سالم فقط همین 

از خدا فقط میخوام و دعای هرشبم هست ک هیچ مادریو مثل من امتحان نکنه. 

ببین توهم نی نیت پسره...من مطمنم این روش خیلی درست در میاد،،،حالا ببینیم نی نی موحده چیه!اون ثابتثش ...

آقا نینی‌من مورد تست قرار بدید پشت دخترم‌کبوده😁😁

من بیشتر بحث اسپرمو کردم نه خطای ازمایشگاه الان میری ازمایشگاه ازمایش تیروئید میدی میری جای دیگه یه ...

خدا واقعا برای کسی اینطوری نیاره. بچه هاشو نگه داشت یا گذاشت بهزیستی؟؟؟

آ یو آی که اصلا فرق داره عزیزم. آ یو آی با تخمک کاری ندارن. فقط اسپرم هارو شستشو میدن، اسپرم های ضعی ...

من خودم کلا 4 سال در مورد این موضوع ها تحقیق کردم تا پای ای وی افم رفتم .ما کلا تو فامیل خیلی زنای نازا داریم خیلی ها ای وی اف کردن و ای یو ای کلا از دکترا بیشتر سرم میشهتو دوستان من دخترمو از 3 سالگی کلاسای مختلف گذاشتم خیلی دوست دارم که ای وی اف و ای یو ای کردن .

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
خوب شکل ظاهری اسپرم ها متفاوته،xمیگن سرش بیضی هست ودمش کوتاه تره،اماyسرش گرده ودمش بلندتر وشلاقیه..ا ...

کلا ظاهر متفاوتی دارن حتی حرکتاشونم فرق داره با هم 

2706