2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678650 بازدید | 136169 پست
ما  کلا میگیم کسی که پشته بچش کبود بوده چیزی دلش خواسته نخورده کبود شده نشنیدن میگن زن حامله چی ...

برای ما اگ دهن بچه موقع خواب باز بمونه میگن چیزی دل مادر خواسه نخورده. 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
اره ما کل فامیل انجام میدن همیشه هم درست در میاد من اولا فکر میکردم الکیه اما درست در میاد .حتی دوست ...

خوشحال میشم اگه این به واقعیت تبدیل بشه،بهش ایمان میارم😍🤗

من که کلا توی این وادی ها نیستم،اما جنگل رفته بودیم،دوستم خیلی حرفه ای این تست نمک رو واسه من انجام داده بود،منم ناغافل دس به موی سر میبرم و... باجیغ همه مواجه شدم،حالا ببینیم نمک چقدر صحت داره دیگه،چون واسم نتیجش دلخواهه،دوس دهرم بهش اعتقاد داشته باشم😜😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای ما اگ دهن بچه موقع خواب باز بمونه میگن چیزی دل مادر خواسه نخورده. 

من نمیدونستم اینو چه جالب خوبه اینجا خیلی چیزا یاد گرفتم

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
2728
قبول باشه مرضیه جان من به شدت اعتقاد دارم انشالله سال بعد فرشته ت بغلت باشه❤️

فدات عزیز دلم فقط برام دعا کن سالم باشه کلا دختر یا پسرش برام مهم نیس

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
قبول باشه مرضیه جان من به شدت اعتقاد دارم انشالله سال بعد فرشته ت بغلت باشه❤️

من ک به خودم قول دادم ک رفتم حرم اقا اگ لایق باشیم اقا بطلبه ب نیتت ۲ رکعت نماز حاجت اونم باب دل خودت بخونم

خوشحال میشم اگه این به واقعیت تبدیل بشه،بهش ایمان میارم😍🤗 من که کلا توی این وادی ها نیستم،اما جنگ ...

پس شما دختر دار میشین .دختر هم میخواستین گلم

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
2738
خب سقط شده حساب نمیشه که 

خوب دیگه نمیدونم اما بعد از کبودی یه دختر بعد پسر دیگه حیاب کتاب با شما 😊😊