2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677656 بازدید | 136169 پست
حوراجان حالت تهوع داری؟ بالا هم میاری؟ یا اینکه فقط نمیتونی چیزی بخوری؟ 

نه حالت تهوع اصلا ندارم و بالا هم نمیارم مگر اینکه مسواک بزنم که حالت اوق بهم دست میده ببخشید

فقط نمیتونم هیچی بخورم چون هیچ گونه میلی ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بگردم چقد اذیتی اخه😓😞 یعنی یه شربت یا ابمیوه خنک هم نمیتونی بخوری؟ 😔 عزیزم منکه دعاگو هستم ...

بخدا دلم میخواد به خودم کمک کنم ولی حتی آب هم نمیتونم بخورم بقیه چیزا که دیگه هیچ چه خنک چه گرم هیچی گویا میل به غذا از وجودم برداشته شده

عوضش بچه ات خیلی عالی میشه میگن خانمهایی که زیاد تهوع دارن بچه ها شون هزارماشالا عالی میشه جاری منم ...

ان شاءالله همین طور بشه که شما میگید ولی من وقتی هیچی نمیتونم بخورم چطور بچه ام جون بگیره 

من تهوع ندارم گلم فقط بی میلیم کاملا 

خدا کنه بچه ام طوریش نشه گناه داره😭

2731
۲ ماہ زدی باردار نشدی؟    

بله بايد دلتو بزرگ بگيري همون ماه اول ممكنه بشه ممكنه يك سال هم طول بكشه من چكاو كامل كردم همه چيزم خوب بوده هر ٢ماه ٣تا فوليكول بالغ داشتم

ان شاءالله همین طور بشه که شما میگید ولی من وقتی هیچی نمیتونم بخورم چطور بچه ام جون بگیره  من ...

هیچ طوری نمیشه عزیزم. انقدر نگران نباش. ماه های اول اکثرا همینجورن. ببین من میگم ماهیچه بذار بپزه آبشو بخور. یا حتی گوشت معمولی. چیزای آبکی میتونی بخوری؟ اگه میتونی آب گوشت بخور تا خودت یکم جون بگیری. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
ان شاءالله همین طور بشه که شما میگید ولی من وقتی هیچی نمیتونم بخورم چطور بچه ام جون بگیره  من ...

بچه از ۲۸ هفته به بعد وزن میگیره . هیچ اتفاقی برای نی نی نمیفته . خدا رو شکر تهوع نداری. دیمترون امتحان کن 

2738
پسر

خدا حفظش کنه عزیزم.

دگتر نگفت از چیه؟ جفتتون پایین بود؟

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
خانمایی ک تنبلی داشتن و زود باردار شون چیکار کردید

من بارداری اول شیش ماه متفورمین میخوردم با اولین‌اقدام شدم

بارداری دوم فقط یه دوره کلومیفن خوردم و باردار شدم

خدا هرگز دیر نمیکند🤗 انَ مع العُسرِ یسرا😍
خدا حفظش کنه عزیزم. دگتر نگفت از چیه؟ جفتتون پایین بود؟

نه اول كه گفت خوب ميشي بعدش گفت طول سرويكست كمه سركلاژ كردم بعدشم گفت بخاطر رد بخيه سركلاژ هست

اما من هروقت اوضاعم بهم ميريزه بين پريوديم تا پريودي بعدشم لكه بيني دارم از همون قديم اينجوري بودم

اما حالا كه همه چيزم مرتبه فعلا دو ماه اقدامم از بارداري خبري نيست از همه بيشتر اين نگرانم ميكنه كه بارداري قبلي همون فقط يك اقدام اونم روز٨سيكل داشتم و باردار شدم اما الان😔😔😔

بله بايد دلتو بزرگ بگيري همون ماه اول ممكنه بشه ممكنه يك سال هم طول بكشه من چكاو كامل كردم همه چيزم ...

ای خدااااا بہ داد ما برس

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
2706