2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677687 بازدید | 136169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها من دو روز از موعدم رفت ولی پریود نشدم 

سابقه هم نداشتم بی بی چکم میزارم منفیه ؟؟

الان سه چهار روز درد پریودی دارم خیلی شدید ولی نمیاد 

قــربون پســرم بشــم    محمــد حسین  خداااااااااااایا شکــــــرت
اول ک خواست و اراده ی خدا بوده بعدم اینا رو رعایت کردم ماه اول خیلی گرمی خوردم غذا: گوشت گوسفند اب ...

در مورد شربت نشاسته توضیح میدی؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2738
من ۲۲فروردین پریود شدم و ۲۷هم پاک شدم الان روز ۱۲ دوره هستم اما شما میگین این مثبته برام خیلی عجیبه ...

جدی میگی؟؟؟ چه جالب!!! بعد از پاک شدن اقدام داشتی؟؟؟  چی شد که الان رفتی آزمایش دادی؟؟؟؟؟

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
نه عزیزم😭 دیگه کاری نمونده که نکرده باشم بلکه یک لقمه بتونم بخورم ولی دریغ ... طب سنتی هم رفتم چار ...

وای بگردم چقد اذیتی اخه😓😞

یعنی یه شربت یا ابمیوه خنک هم نمیتونی بخوری؟ 😔

عزیزم منکه دعاگو هستم ولی یکم خودت تلاش کن ، یکم باید بخوری ، منم هر چی میخورم سر دلم ، اصلا حالم بدجور بده ، سردرد هم اضافه شده دوشب از سردرد سرم میبندم ، ولی تلاشم میکنم شده یک لیوان شربت خنک یکم هندونه یا آب طالبی میخورم خیلی خنک بهم آرامش میده 

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
جدی میگی؟؟؟ چه جالب!!! بعد از پاک شدن اقدام داشتی؟؟؟  چی شد که الان رفتی آزمایش دادی؟؟؟؟؟

آره روز ششم و هشتم و نهم اقدام داشتم هرچی کیت زدم دیدم مثبته دیروز بی بی زدم مثبت بود نگران شدم رفتم دکتر بتا داد الان جوابش رو گرفتم ۳۶۰بود این یعنی ۱هفته؟

سلام دوستان۱۳ روز مونده ب پریودی بی بی زدم منفی بود

واقعا انتظار داشتی مثبت بشه؟ باید تا موعدت صبر کنی اگر تاخیر داشتی بعد، حتی ممکنه تا ده روز تاخیر هم داشته باشی ولی پریود بشی، ان شاءالله که باردار باشی ولی تا موعدت صبر کن

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
آره روز ششم و هشتم و نهم اقدام داشتم هرچی کیت زدم دیدم مثبته دیروز بی بی زدم مثبت بود نگران شدم رفتم ...

عزیزمممم بارداری دیگه 😍 تخمک گذاریت زود بوده حتما.

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2706