2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678038 بازدید | 136169 پست
من ۳ تا اقدام با فاصله ۱۲ ساعت از همداشتم از وقتی کیت مثبت شد تا وقتی ازاد شد 

بعدش آزاد شدنش یعنی کی؟؟وقتی کمرنگ شد یعنی آزاد شده درسته؟

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من ۳ تا اقدامو وقتی دوخط پررنگ بود رفتم بعد اقدام اخر کیت زدم کمرنگ شده بود دیگه دقدام نرفتم&nbs ...

ممنونم انشالله به سلامتی فارغ شی مهربون

التماس دعا

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2731
سلام خاله های مهربون خوبید مامانم امروز یه جایی پیدا کرد و بالاخره فهمید من چی هستم⚘بیایید عکسمو بب ...

وای شکوفه جان چقدددد خوشحالم برات عزییییزم،ایشالا خدا برات حفظش کنه این هدیه قشنگو😍😍😍دیدی خوب سونوگرافیت کردم😂بگو بقیه بچه ها هم عکس شکمشون بفرستن تا بگم جنسیتو😎😂

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
2740
وای شکوفه جان چقدددد خوشحالم برات عزییییزم،ایشالا خدا برات حفظش کنه این هدیه قشنگو😍😍😍دیدی خوب سون ...

دقیقااااا😂😂😂

مرسی گلم دعا کنید آنومالی هم تایید بشه

دیروز ۱۴ هفته و چند روز بودم🥰

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
شکوفهههههههههه واییییییییییییی شکوفهههههه چقدر خوشحال شدم خدایی ..منم هم عکسشو دیدم گفتم دختره هم دی ...

مرسییییی مهربون جااااااان

الهی که تو هم به زودی تیکر آبی بزنی من برات اینجوری ذوق کنم🥰🥰🥰🥰🥰

عزیزم کلا حرف زیاد پیش میاد مهم نیت خود آدمه که وقتی خیر باشه دیگه مهم نیست عالم و آدم چی میگن☺

از کدوم حرفا؟ اینجا چیزی شده؟

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
مبارکه گلم چند هفته بودی عزیزم

مرسی گلم ۱۴ هفته و ۴ روز 

شکوفه جون تبریک میگم بهت چه حال خوبیه رسیدن به آرزو انشاالله بارداری خوبی داشته باشی دخملی سلامت بیا ...

مرسی عزیزم انشالله این حال خوب قسمت همه دوستای مهربونم بشه که این چند وقت همراهم بودن🙌🙌🙌

انشالله شما تم زودی به گل پسرت برسی🥰🥰🥰

شکوفه عزیز خیلی برات خوشحال شدم دعا کن منو خیلی از خانومای اینجا این حال خوبو‌تجربه کنیم یادمه ...

عزیزم من امروز همتونو دعا کردم مهربونممممم

میدونی من کلا به این نتیجه رسیدم که هرچقدر صبوری کنی همون اندازه به خواسته هات میرسی عزیزم...

وقتی به قدرت خدا ایمان داشته باشی هیچ پیش بینی به چشمت نمیاد👌👌👌

2706