2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678209 بازدید | 136169 پست
جدا...ای خدا ممنونتم مرسی قاصدک جان!امااگه پریودشم چی احتما داره چنددرصدخطاداشته باشه؟

زهرا جون مبارکت باشه عزیییزم،چقد خوشحال شدم بی بیتو دیدم😍😍😍ایشالا بارداری خوبی داشته باشی دوستم

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
عزیزم من روی عکس بی بی هرچی ریپلای کردم نشد  خیلیییی مبارکت باشه مثبته🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩رو ...

فدای توممنونتم عزیزدلم...هنوزتوشوکم بخدا...به شوهرم گفتم زودبیاخونه بیابوی گازمیاد گفت میام الان😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم جنسیت نی نی شما معلوم شده؟

اره گلم من 20 هفته هستم هم خودم و هم زن داداشم هر دو پسریم

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
2731
فدای توممنونم انشالله توهم بارداری خوبی داشته باشی😍😍😍

مرسی عزیزم ان شاء الله😘

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
آهان،ممنونم که گفتین،پفک و چیپس چی عزیزم 😁😁😁😋😋😋

خواهش میکنم عزیزم. ببین اینا بخاطر شور بودنشون خوبن. ولی خب در کل خوراکی های مفیدی نیستن دیگه. مخصوصا پفک. بیشتر چیپس بخور به نظرم، پفک رو بیخیال...‌

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
مامان روشا میشه جواب بدی...  میگم من الان حدودن 3ماهه، هرماه 3روز دارم زودتر پری میشم. چرااا؟؟ ...

نه عزیزم، مشکلی نیست. اتفاقا میگن جلو و عقب شدن پری موقع اقدام ها نشونه ی خوبیه. نگران نباش 😉

نه انگاردست سبکه همین دیروزبرام فال گرفتی...خداهرحاجتی داره بهت بده😍😍😍حالافال دخترپسری شم برام بگ ...

عزیزمم بی بی تو دیدم مبارکه گلی خیلی زیاد ...

برو صاحب فال و شادی نما ،،،که آید تورا دختری خوش لقا

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
2738
عزیزم کیت مدیکور دیرتر اوج میره یا ونسلتو؟؟ این ماه تازه مدیکور گرفتم دهم سیکلم فقط هاله داره. الب ...

والا من تا حالا ونسلتو استفاده نکردم اصلا. نمیدونم چه جوریه!!! ولی به نظرم تو تمرکزت رو مدیکور باشه. 

مبارکه عزیزم انشالله که صحیح و سلامت برسه بغلتون😍😍😍

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
گلم میشه برای منم فال بگیری  میخوام ببینم باردار هستم یا نه یه هفته اس اقدام کردم 🌹❤

به خدا بند ای عزیز امید،،،،از عطای خدا که  شد نومید 

یعنی میگه فقط بخدا توسل کن و ناامید نباش از درگاهش

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
عزیزمم بی بی تو دیدم مبارکه گلی خیلی زیاد ... برو صاحب فال و شادی نما ،،،که آید تورا دختری خوش لقا

گلم من بچم دختره حالا ی فال بگیر ببینم اون شیخ بزرگوار چ جنسیتی میگه برام😂

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
فدای توممنونم انشالله توهم بارداری خوبی داشته باشی😍😍😍

منکه هنوز حامله نیستم عزیزم ...ولی در کل مرسی گلی 

2706