2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1685492 بازدید | 136169 پست
عزیزم برا منم بگیر ببینم این ماه حامله میشم ایا؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیشه بگی این ماهفقط میگم حامله میشی یا ن خدایی نکرده،،،این اومد

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
الهییییی چرا سنی نداری اخه الان میگی بزار سنت رسید به ۳۰ دوباره هوس میکنی

خیلی اذیت شدم بخدا این سری،،،یعنی فقط بالا میارم،،هیچی نمیتونم بخورم!هفت ماهمه انگار نه انگار!ولی شوهرم به شدت عاشق بچس..ولی با این اوضاع میگه دیگه نمیخواد بیاری بسمونه😁🤪🤭

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا کاره خوب رو تو میکنی،،،من خودم الان پشیمونم الکی ۶سال فاصله انداختم،الانم این بیاد اولی میخوا ...

من خیلی بد دلم میگم نکنه نشه از ۹ ماهگیش یا یکسالش اقدام کنم این سری دیر شد میگم نکنه دیر بشه اما بازم میگم ببینم چی پیش میاد .دور از جونت ولی راست میگی بره کلاس اول وقتت کم میاد چون باید زمان زیادی برای هرددشون بزاری اذیت میشی.ولی انشالله برات راحت باشه

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
2731
یهترین حالت اینه ک ویتامین b6 بخوری و سعی کن بادام بو داده هر روز یه کم بخوری، دمیترین میتونی ناشتا ...

مرضیه جون تو میدونی راهنماییم کنی؟ 

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤
خیلی اذیت شدم بخدا این سری،،،یعنی فقط بالا میارم،،هیچی نمیتونم بخورم!هفت ماهمه انگار نه انگار!ولی شو ...

انشالله دفعه بعد خدا مثل من یه گل پسر یهویی میزاره تو دامنت و دیگه انقدر اذیت نمیشی🥰🙌🙌🙌

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
انشالله دفعه بعد خدا مثل من یه گل پسر یهویی میزاره تو دامنت و دیگه انقدر اذیت نمیشی🥰🙌🙌🙌

انشاالله هرچی صلاحه....فدات گلممم💋❤😘

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
بله متاسفانه .سفالکسین ۵۰۰

حتما این قرص بخور خیلیا از ترس اینک برای جنین مشکل داشته باشه قرصا نمیخورن و دچار عفونت شدید یا حتی زایمان زودرس میشن. 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
اقداماشون میدونی  ب چه صورت بود؟

درهم😂 مثل رد که چند اقدام داشت شوهرش واریکوسل عمل کرده بود ، اقدام زیاد برای کسانی که واریکوسل داشتن  شوهراشون جواب میده 

مثل رد و جیلی

اما اکثرشون دو اقدام قبل و حین یا بالافاصله بعدتخمک کذاری داشتن اسمهاشون یادم نیست مثل بهار ارزوها یا ابی یا امپول زده بودن و‌یک اقدام  مثل اروینم

یا یک روز درمیان 

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
انشاالله هرچی صلاحه....فدات گلممم💋❤😘

نی نیت پایین بود چی گفت دکتر؟

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
قربونت برم.اره درست میگی الان فقط فکرم سلامتیشه.دیروز دکتر میگفت دست و پاش درازه.من و باباش قدبلندیم ...

ن بابا دست و پای دراز چ ربطی ب مسکل داره دختر منم پاها های کشیده داشت چون من قد بلتد هستم کلا ب خودم کشیده بود🤣🤣

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
ن بابا دست و پای دراز چ ربطی ب مسکل داره دختر منم پاها های کشیده داشت چون من قد بلتد هستم کلا ب خودم ...

😅 چ میدونم والا.مث عکس سونوی بقیه نبود ک کوچولو و جمع و جوره.از الان قدش کشیده هست😁

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍
درهم😂 مثل رد که چند اقدام داشت شوهرش واریکوسل عمل کرده بود ، اقدام زیاد برای کسانی که واریکوسل داشت ...

الهی خدا براشون نگه داره .واقعا باید خدا بخواهد وبس

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
تو تاپیک بانو از اخر زمستون سال ۹۷ تا مرداد ۹۸ نود درصد اقدامیهاشون پسر بود تو یه بازه یک و نیم ماه ...

چه باحال😄

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2706