2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677621 بازدید | 136169 پست
دارو فقط اسید فولیک میخورم ولی این ماه هم روزی یکی پودر اینوفولیک خوردم 

چن ماه اقدامی؟

علیسانم هدیه آقام علی اصغره❤                             پارسال نذر کردم سال بعد همین موقع تودلیمو بهم برگردونه❤😍خودت نگهدارش باش خداجونم 😍
ممنونم عزیزم انشالله برای خودت😘😘

ایشالله 😂😂❤❤😍😍

علیسانم هدیه آقام علی اصغره❤                             پارسال نذر کردم سال بعد همین موقع تودلیمو بهم برگردونه❤😍خودت نگهدارش باش خداجونم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دیشب اقدام داشته،، امروز دوباره باید کیت بزنم؟ 

اره بزن که معلوم شه آزاد شده یا نه؟

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
عزیزم خب رشد میکنه هرروز تخمک مخصوصا اگ گرمیم استفاده میکنی بنظرم اقدامتو بکن یه روز درمیون بعد عزیز ...

ببین دکتر گفت روزی دوسه میل رشد داره نه این همه. اره گرمی که خیلی خوردم. بعد من ماه پیش مشکوک ب بارداری شدم دکترم گفت بدنت خیلی آمادس ویکی دوماه آینده احتمال بارداریت بالاس. ولی این ماه وترسیدم ریسک کنم

اره درست میکی منم فکر میکردم با یبار باردار میشم وهی عقب انداختم. الان میگم کاش قبل سه سالکی دخترم اقدام میکردم

2738
ممنون عزیزم ان شاء الله،دکتر بهم دمیترون ۴ و مفنامیک اسید داده ولی یادم رفته گفته کِی بخورم برا چیه ...

دمیترین برای حالت تهوع و مفنامیک اسید مسکن هست

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
خانومایی که واردین لطفا جواب منو میدین صبح که با دومین ادرار کیت می زنیم میتونیم قبلش مایعات بخوریم ...

ن ن اصلا

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
مرضیه من امروز ۱۴سیکلم بوده بعد نزدیکی دیشب خونریزی دارم فک کنم پریود باشه.نه؟

ن بخاطر اقداما هست چون دخول عمیق هست کمی محیط واژن زخم و ملتهب میکنه  خونریزی در چ حدیه

2706