2752
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1688910 بازدید | 136169 پست
مرضیه جان کجایی نیستی چرا؟

منم نگرانشم. دیروز هم پیام گذاشتم جواب نداد

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

سلان 

هرکی میتونه کمکم کنه توروخدا

بچه ها من چند روز کیت میذارم مارک مدیکور تا دو روز کیتم خیلی کمرنگ بود

ولی دیروز که ساعت 5 بعدظهر که گذاشتم به طرز عجیبی کیتم پررنگ پررنگ شد ولی اول خط کنترل برام رنگ گرفت بعد که ادرار با بالا رسید خط تست هم به همون اندازه پررنگ شد

اینم بگم که من این ماه شروع کردم به خوردن قطره ویتاگنوس و گیاه پنج انگشت و بومادران

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلان  هرکی میتونه کمکم کنه توروخدا بچه ها من چند روز کیت میذارم مارک مدیکور تا دو روز کیتم خی ...

چند ساعت یک بار کیت زدی؟ شاید فاصله کیت قبلی و این پر رنگه زیاد بوده.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
چند ساعت یک بار کیت زدی؟ شاید فاصله کیت قبلی و این پر رنگه زیاد بوده.

من از ششم ساعت 5 بعدظهر شروع کردم به کیت زدن که خط خیلی کمرنگ افتاد

هفتمم کیت مدیکور رنگ کمرنگ انداخت با مکس امتحان کردم اصلا خط ننداخت

هشتمم ساعت 5 بعدظهر زدم که یهو اول خط کنترل رنگ گرفت بعد تست اونم خیلی پررنگ

الان موندم چیه

البته امروزم ساعت 1 برم خونه میزنم

پروردگارا همانطور که شب را مایه آرامش قرار دادی،قرار دلهای بی قرار ما باش.........خدایا تنها امیدم توئییییییییییییییی
من از ششم ساعت 5 بعدظهر شروع کردم به کیت زدن که خط خیلی کمرنگ افتاد هفتمم کیت مدیکور رنگ کمرنگ اندا ...

من تا حالا مکث استفاده نکردم. ولی از وقتی که مدیکور هاله میندازه باید هر 4 ساعت بزنید. این ماه اقدام داری؟

من تا حالا مکث استفاده نکردم. ولی از وقتی که مدیکور هاله میندازه باید هر 4 ساعت بزنید. این ماه اقدام ...

اره من الان یه سال اقدامم

این ماه گیاهی دارم میرم جلو

دعا کن این ماه مامان شم

لی لی جان همسر شما بود واریکوسل داشت؟ درمانم کرد؟ عمل کرد یا نه ؟

همسر من داشت عمل کرد واریکوسلش حل شد ولی مشکل اسپرمش نه.مورفولوژی۴درصد،گریدآ۱۰درصد،گرید ب ۴۵درصد بود.

ماهی که باردار شدم ازمایش شد و این بود جوابش. 

نه نمیدونم  هیچوقت نزدم ولی وقتی کیتت اینجوری رو اوجه امپول نیاز نداری

لوبیا جون من به مشکل برخوردم تو اقدام دیشبم،چیکار کنم؟شوهرم از استرس وسط راه ببخشید شل شد دیگه هرکاری کردی نشد،الان تکلیفم چیه؟حس میکنم امروزم نمیتونه،اعصابم بهم ریخته😭

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
من تا حالا مکث استفاده نکردم. ولی از وقتی که مدیکور هاله میندازه باید هر 4 ساعت بزنید. این ماه اقدام ...

مامان فرشته هستی؟بیا یکم باهام حرب بزن اگه هستی خیلی داغونم😭

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
مامان فرشته هستی؟بیا یکم باهام حرب بزن اگه هستی خیلی داغونم😭

سلام عزیزم. چی شده؟بگو جانم

مامان فرشته میتونی جواب آزمایش اسپرم بخونی

همسر من داشت عمل کرد واریکوسلش حل شد ولی مشکل اسپرمش نه.مورفولوژی۴درصد،گریدآ۱۰درصد،گرید ب ۴۵درصد بود ...

از کجا فهمید واریکوسل داره؟ تشخیص اولیه چه جوری دادی؟ عفونت داشت؟

اقدام دیشبم نتونستیم انجام بدیم،شوهرم نصفه راه موند هر کاری کردیم نشد،دوتامون استرس داشتیم چیکار کنم حالا؟😭

2706