2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677804 بازدید | 136169 پست
جنگل جون من یه نظرسنجی کردم تو سایت، ۸۶٪ گفتن جنسیتی که تو ان تی بهشون گفتن درست بود☺️ و بچشون همون ...

مرسی عزیزم انشالله که اونطور باشه😍دفعه دوم‌بعد ان تی رفتم خیلی با اطمینان گفت ۹۰درصد پسره😍🥰😍

جالبه،میشه ازمایش هاتونو بفرستید؟

بله گلم

این آز اوله

https://uupload.ir/files/6ekg_۲۰۲۱۰۱۲۷_۲۱۵۶۱۳.jpg

این دومی  یک هفته بعد اولی 

https://uupload.ir/files/x1fo_۲۰۲۱۰۱۲۷_۲۱۵۵۴۱.jpg

تو اینترنت هم خوندم نوشته بود که بدن اول بارداری غده تیرویید رو قاطی میکنه بعد خوب میشه قصدم بالا بردن اطلاعات دوستانه . حتی دکترم چیزی نگفت فقط گفت برو قرص بخور خودم گفتم برام دوباره آز بنویس

البته ویتامین دی خوردم تو این یک هفته نمیدونم تاثیر داشته یا نه

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلما چه جالبه، تیکر حاملگیمون دقیقا مثل همه😉

انشالله خدا به هممون نی نی اهل صالح و سالم بده    

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس

دوستای گلم من قصدم اینه اسفند یا فروردین اقدام کنم چندماهه تاپیک رو میخونم من الان قرص کلسیم میخورم گاهی برا اینکه کمبود کلسیم دارم شبا هم گاهی شیر میخورم اشکال داره برا پسر دار شدن ؟

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
مرسی عزیزم انشالله که اونطور باشه😍دفعه دوم‌بعد ان تی رفتم خیلی با اطمینان گفت ۹۰درصد پسره😍🥰😍

خوب بسلامتی جنگل جان،راستی عزیزم برا سونو ان تی باید مثانه پر باشه؟

2738
خانومهایی که میخوان زاج استفاده بکنن حتما ب این روش استفادهبکنن زاج خالی من یه جایی خوندم چسبندگی لو ...

شما راجب ضررها زاج ميدوني من براي كيست چندبار استفاده كردم البته با همين روش داغ كردن و روغن زيتون و عسل

کلسیم به نفع دختردار شدنه

نخورم ؟

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
2706