2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678411 بازدید | 136169 پست
قرص ال دی که اصلا جرأت ندارم همون آمپول فکر کنم باز بهتراز قرص باشه خدا به خیر بگذرونه.امروز دلم خ ...

ال دی نخور سوزن بزنی قشنگ پریودیت میاد حتی مثل تنظیم کننده عمل میکنه نگران نباش دختر استرس هم نداشته باش

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک سوال دارم من میخوام اقدام کنم ولی هاشمیتو دارم یعنی انتی تی پیو بالا هزار دارم میشه باردارشد ؟قب ...

اولین کار باید ان تی پیو کنترل کنی چون تاثیر خیلی مستقیم روی شنوایی جنین، عملکرد مغز و سیستم حرکتی فکر کنم میذاره. 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
ال دی نخور سوزن بزنی قشنگ پریودیت میاد حتی مثل تنظیم کننده عمل میکنه نگران نباش دختر استرس هم نداشته ...

توکل به خدا

ان شاءالله همگی ماه بعد یه بچه سالم تو دلمون باشه

نمیدونم چه امضایی بذارم  
2738
۲۱ ۳۱

پس تو اوج هستین😂ایشالا همیشه همینجوری بمونین و خوشبخت باشین و یه نی نی با همون جنسیت که میخوای خدت بهتون بده که خوشبختیتون تکمیل بشه😍😍😍

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
ای بترکی فاطمه😂😂 عربا مگه چشونه اخه. فکر کنم همسرش شهوتش بالاست و نمیتونه خودشو کنترل کنه و این رو ...

والا عربا مگه نشنیدی میگن انقدر دلشون رابطه میخواد که زن خودشون میرن براشون یه زن دیگه میگیرن که یکم نفس بکشن،،یک روز رفته بودم ارایشگاه یه خانوم عرب اومده بود شینیون و ارایش صورت انجام بده انقدر خوشحال بود میگفت عروسیه شوهرمه🤭😐😑🤐

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
نشون میییییده؟

اره بابا برای من ۱۲روز بعد از تخ گ نشون داد

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
من الان تقریبا دو ماه سینه هام خیلی درد میکنه علتش چی میتونه باشه قبلا درد سینه نداشتم تو اقدامم مم ...

حتما یه سونو سینه انجام بده منم همین مشکل داشتم یعنی وقتی نزدیک پری میشه ردم زیاد میشه یا زمان تخمکگذاری رفتم سونو گفت یه توده خوش خیم داری با چند تا دونه کیست ک همه اینا بخاطر بهم خوردن هورمونا هست ک اتفاق میوفته

آره،🤦😂هیییی دارم میمیرم ازبیخبری،🤦دکتراینجاتا چهارماهگی نمیگه من برم الان میگه اتفاقاامروزازجلومط ...

انومالی کی میری؟من ۲۷بهمن نوبت زد برام دکی

هفته ای دوبار  بیشتر نه!! من سردم کلا

من سرد نیستم ولی مشکلات روحی زیاد دارم بخاطره اون سخت ارضا میشم...گاهی وقتا برای اینکه زود تموم بشه میگم شدم ،چون تا من نشم بیخیال نمیشه!ولی در کل به خانومایی که گرم هستن حسودیم میشه میگم خوبحالشون!البته باید هر دو طرف مثل هم باشن تا اذیت نشن

2706