2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677804 بازدید | 136169 پست
سلام لوبیا جونم فداتشم میشه جواب سوالمو بدی من امروز ۱۰ روز از تخمکگذاری میگذره ۲۴ سیکل تخمکگذاری ک ...

گلم اصلا نمیشه گفت

دو‌ روز صبر کن و بعد بی بی بزن با ادرار غلیظ شبش کم اب بخور که صبح بیدار میشی ادرار اول غلیظ باشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
https://uupload.ir/files/x9u6_۲۰۲۱۰۱۱۹_۱۱۵۱۴۴.jpg

سلام، دوست جان یه چیزی بگم... کلا بد کیت زدی. منظم نزدی و کیت هایت یه جوریه، انگار روش آب ریخته خیس شده!!!  ببین از روز۱۱،  ۱۲سیکل کیت زدن رو شروع کن و تا وقتی کیت پررنگ میشه و دوباره کم رنگ میشه ادامه بده.  واسه هر ماه رو جدا گونه کنار هم بچسبون که کاملا مشخص باشه. و همونطور که لوبیا گفت اگه بتونی کیت مدیکور تهیه کنی خیلی بهتره. من خودم دو سه ماه کیت مکس زدم، واقعا خیلی دقیق نیست. 

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام لوبیا عزیزم خوبین؟ بلاخره جنسیت نینی منم معلوم شد . این هفته آنومالی گفتن پسره .  ممن ...

@lilikhanom     لی لی جووون یه نفر دیگه به آمارت اضافه شد. ثبتش کن بی زحمت 😉

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
عزیزم میگم یکم دلو کمرم درد میکنه طبیعیه؟ مثل درد پریودی اما خیلی کمتر

اره طبيعيه فكرت راحت سينه هاتم درد ميكنه؟؟؟رنگ هاله سينه كم كم تيره ميشه

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2738
سلام لوبیا عزیزم خوبین؟ بلاخره جنسیت نینی منم معلوم شد . این هفته آنومالی گفتن پسره .  ممن ...

سلام مبارك باشهههههه عزيزم نامدار باشه انشالله دوماديش

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
بچه ها ازمایشم منفی بود😭😭😭😭😭😭😭😭

اشکال نداره.. ماه دیگه ان شاءالله حتمااا جواب میگیری💕

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
بچه ها ازمایشم منفی بود😭😭😭😭😭😭😭😭

عيبي نداره مگه ماه چندم اقدامي؟؟؟من حالت درك ميكنم خودم تجربه كردم ولي پاشو با انرژي واسه خودت قشنگ ي دمنوش دم كن واسه همسرتم معجووون اماده واسه ماه بعد الان من دلم واسه ماههاي اقدام تنگ ميشه نترس باردارم ميشي

بد بختی دعوا هم نکردیم. فقط خودمو گرفتم اونم بدتر از من. الان یه ساعتی میشه دارم تو واتس آپ مخشو میز ...

خخخخ شوهر من كلا حاج اقاست حتي تو بهترين شرايطاصلا دست به هييييچي نميزنه .... 😅 

حالا از وقتي باردار شدم يكمي كمك ميكنه... 

ممنونم عزیزم دعا کن انشالله سالم باشه باشه عزیزم چند روز دیگه میرم 

ممكنه كاملا دردهاي پري رو داشته باشي نترس اگه ميتوني فردا صبح هم با اولين ادرار ي بي بي بزن ك كامل مطمئن بشي فقط زياد گرميجات اينها نخووور

2706