2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677817 بازدید | 136169 پست
همیشه دیر میکردی؟ دوفاستون خوردی؟

نه عزیزم هیچی من اصلا دارو  نمیخورم چون پریودام نهایت یکی دو روز عقب جلو میشه اصلا مشکلی ندارم 

این ماه اینطوری شده 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ممنون من دیروز پریودم پاک شدو دیشب نزدیکی داشتم چند درصد احتمال بار داریم هست؟

بستگی به طول سیکلتون داره و دیروز چه روزی از سیکلتون بود؟ 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2731
نه عزیزم هیچی من اصلا دارو  نمیخورم چون پریودام نهایت یکی دو روز عقب جلو میشه اصلا مشکلی ندارم& ...

ماه پیش کیت استفاده نکردی؟ شاید تخمک گذاریت دیر بوده که پریودت هم عقب افتاده

فعلا فقط صبر کن

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ماه پیش کیت استفاده نکردی؟ شاید تخمک گذاریت دیر بوده که پریودت هم عقب افتاده فعلا فقط صبر کن

کیت استفاده کردم ۱۶پررنگ شد من ۱۸رفتم اقدام 

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘
2738
یعنی چی عزیزم ما اینجا اومدیم ک به هم دیگه کمک کنیم نه اینکه از اطلاعاتی ک میدیم خرده ب دل بگیریم .گ ...

من حرفی بی دلیل نمیزنم، هیچوقتم خودمو جای کسی ک شرایطش سخت هست هم نذاشتم چون‌محیط زندگیشم نمیدونم‌چطوریه و فشارایی ک روش هست هم تجربه نکردم. ولی دلم نمیخواد کسانی که هی میرن اقدام‌میکنن و وقتی ک جنسیت باب میلشون نبود دست به اقدام سقط بزنن. اگ انقد جنسیت واسه یکی تا این حد حیاتی هست میگم مستقیم برو آی وی اف. اینجا داشتیم عزیزانی رو ک وقتی جنسیت باب دلشون نشد رفتن سقط کردن من نمیتونم اینکاراشون درک کنم بابا خودتونم یه زن هستین بد از جنس خودتون فراری. 

من خواهرشوهر خواهرم تو پول غرق هست از مال و اموال نگم ک هرچی گفتم‌کم‌گفتم. دو تا دختر خیلی ناز داره و همش میگفت من باید حتما باردار بشم پسر دار بشم ک چرا دامادا مال منو صاحب نشن و ارث پسرم ببره رزیم تعیین جنسیت گرفت  اقدام‌کرد باردار شد بد رفت ازمایش داد بچه ک دید دختره سقط کرد این روند باز تکرار شد و وقتی من میشنیدم فقط عصبی میشدم تا ابنکه دید فایده نداره رفت این مراکز نازایی و ای وی اف کرد الان پسرش تو شش سال هست. فکر کنید اگر همینطور ادامه میداد هی اقدام هی سقط هی اقدام هس سقط چقد زجراوره برای یه ادم 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
بستگی به طول سیکلتون داره و دیروز چه روزی از سیکلتون بود؟

من دوره ام ۲۸ روزه است گاهی یکی دوروز جابجا میشه بعد ۵ روز پریودی پاک شدم و نزدیکی داشتم نمیدونم چجوری حساب کنم که چندمین روز سیکلم در بیاد لطفا راهنمایی کنین

بچه ها پریودم چیکار کنم خونریزیم زیاد شه،اویسن و زعفران میخورم،تحرک هم دارم ماه پیش با همین کارا خون ...

بخاطر زیاده رویی تو گرمی هست که رحمتون هم خیلی گرمه و البته ماه قبل هم رحمتون خ

کاملا پاکسازی شده پس توقع خونریزی زیاد نداشته باشین

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2706