2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677804 بازدید | 136169 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لوبیاجان چند روز پیش ی خانمی نوشته بودن یکسال رژیم داشته و بعد وقتی کیت دو خط پررنگ شده اقدام کرده و ...

رژیم پسر داشتن؟ بله خیلی تاکید کردم همیشه که  یک اقدام شانس رو خیلی بالا میبره حتی خیلی نزدیک به تخمک گذاری هم باشه. 

ولی برای اونایی که دختر میخوان نزدیکی قبل از مثبت شدن رو پیشنهاد میکنم تا احتمالش باز بالاتر بره

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
رژیم پسر داشتن؟ بله خیلی تاکید کردم همیشه که  یک اقدام شانس رو خیلی بالا میبره حتی خیلی نز ...

اره رژیم پسر داشته و یکسال رژیم داشته لبنیات و ترشی و .......نخورده. 

من که هر کی رو دیدم وقتی کیت دو خط مثبت شده اقدام کرده دختر شده. 

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
2731
۸ شب ۹ شب ۱۲ شب ۱۳ عصر ۱۴ صبح  ۱۴ شب ۱۵ شب

لوبیا جان چرا دو روز پشت هم بره؟ 8 و 9؟مگه ی روز در میون نیست؟

لوبیا جان خودت اقدام هات دقیقا چ روزاییه؟ 

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
اره رژیم پسر داشته و یکسال رژیم داشته لبنیات و ترشی و .......نخورده.  من که هر کی رو دیدم و ...

تو تاپیک بانو بودن خیلی ها که سونو سریالی میرفتن و اقدام رفتن و تا ۱۲ ساعت بعد تخمک ازاد شد و دختر شد

یا مایع ازاد دیدن و اقدام کردن دختر شد

همه پسر میخواستن

چون فقط یک اقدام داشتن

لوبیا جان چرا دو روز پشت هم بره؟ 8 و 9؟مگه ی روز در میون نیست؟ لوبیا جان خودت اقدام هات دقیقا چ ...

اره ولی وقت زیادی برای قلییایی کردن نداره باید پشت سر هم بره

حدود ۱ ماه دیگه

ببین اقدام یک شب در میان!  ولی به این صورت که بستگی دارهتو اون یک شب در میان اقدام اخرت چطور ب ...

لوبیا جون من امروز ۱۰ سیکلم هرروز نزدیکی دارم اسپرم شوهرم تا تخمک گذاری ضعیف میشه اگه اینجوری پیش برم؟

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
2738
خیلی ممنونم عزیزم🌹 من الان دو روز از موعدم میگذره از ۱۰ روز پیش ترشحات تخم مرغی شفاف دارم و تخمدان ...

نمیدونم

بی بی اگه ۱۴ روز بعد از تخمک گذاری منفی باشه احتمالش کمه باردار باشی

تخمک گذاریت رپز چنده؟

چون ماه گذشته بخاطر مدورکسی پروژسترون که خوردم سیکلم بهم ریخته الان نمیدونم این ماه چندم میشه ولی ماهای قبل سیکلم ۳۵ روزه بود طبق حدس خودم طرفای ۱۸ سیکل تخمک گذاریم بود

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏

سلام به همگی و بخصوص به لوبیا جون

من بچه اول هست و واسم خیلی مهم نیست چی بشه، فعلا فقط شدنش مهم    هر چند دختر بیشتر دوس دارم

حالا لوبیا جون شما تجربه داری در کل دختر دار شدن طبق برنامه سخت تر یا پسر دار شدن؟

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
پری کی میاد؟ تو از همه زودتر میری به جنگ

آره من تکاور اقدامی های بهمنم.  

والله از روی تخمک گذاری دی که حساب میکنم باید 5ام یا ششم بیاد. از روی تاریخ پریودم باید چهارم بیاد. ولی نمی دونم روانیه یا واقعی از دیروز زیر دلم درد میکنه انگار الانه که پریود بشم

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2706