2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1679470 بازدید | 136169 پست
دختر طلام یعنی میشه ما هم یه روزی پسر دار بشیم من که هر چه در مورد خودم فکر میکنم باور نمیشه پسر دار ...

عزیزدلم اینجوری نگو.بخدا خدابخواد میده.

خداروشکرکنیم که توانایی بچه دارشدنو خدابهمون داده حالا یا پسر یادختر میده بالاخره.

ماها تلاشمونو میکنیم باقیشو میسپریم به خدای خالقمون.

از خدا دل خوش وخوشبختی بخوایم.میشناسم کسی رو که ۳تا دختر داره بزرگ شدن هرکدوم یکاره و باعث سرفرازی وافتخار خانواده.

انشالله دل هممون شاد شه،شماهم پسر گلت ماه آینده بشینه تو دلت❤

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
عزیزدلم اینجوری نگو.بخدا خدابخواد میده. خداروشکرکنیم که توانایی بچه دارشدنو خدابهمون داده حالا یا پ ...

مرسی عشقم. انشالله خدا از دهنت بشنوه من همین یکی را میتونم بیارم چون سنم بالاست و این یکی میشه تیر آخرم. توکل به خدا انشالله دخترت و گل پسریتو برات نگه داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان روشا خیلی داغونم  نمسدونم چرا همه چی اوکیه ولی به محض اینکه شروع به اقدام‌میکنی مشکلا سر ...

عزیزممممم، درک میکنم بخدا. ولی حرص و جوش نخور. من این سری قبل از اقدام ها نشستم سنگ هامو با خودم وا کندم 😅 گفتم ببین، در نهایت اون چیزی که باید بشه میشه... همه چیز تحت کنترل ما نیست و ما اگه خودمون رو بکشیم هم ممیتونیم همیشه شرایط رو طبق میل خودمون کنترل کنیم. پس کار آخرو همین اول کنیم؛ توکل به خدا... بسپار به خودش و دیگه فکر و خیال نکن. 

الان کیتت رنگ نمیگیره؟؟؟؟؟

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
دختر طلام یعنی میشه ما هم یه روزی پسر دار بشیم من که هر چه در مورد خودم فکر میکنم باور نمیشه پسر دار ...

عزیزم همین فکراست که کارو خراب میکنه. تو از خدا بخواه و تمام... 😉

2728
همسرت خودش تخلیه بشه و رخیره اسپرمش بیشتر از ۵ روز تباشه برای اقدام احتمالا خیلی کم میاد پایین

باشه مرسی گلم

امروز روز ۵ پریودمم فقط لکه بینی دارم بزارم تموم بشه بعد اقدام کنم؟

👪
اره والا توکلم به خدا رنگ داره اوج نمیره 😂😂

واسه منم چند روز همینجوری بود دیگه... میگیره، نگران نباش. یهو پررنگ میشه، الان اقدام هاتو شروع کردی؟

2740
عزیز جان اگ نسخه داشته باشی همه سونوگرافا بدون نوبت اینو انجام میدن والا تو شهر ما برای این سونوها ن ...

مرضیه جون میگم عرق بومادران استفاده کردی؟خوبه بنظرت؟گرفتم ولی نمیدونم تو این موقعیت بخورم یا نه

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
فکرمیکنم اثرات زایمان قبلیه،وای نه رو زمین دراز بکشم دیگه نمیتونم تکون بخورم. یکم کارمیکنم یا آشپزی ...

وااااای، نگووووو... 😥😥😥

ایشالا که موقتی باشه و خیلی زود همه دردا خوب بشن. فقط بمونه درد زایمان ایششششالا 😁😁😁

فکرمیکنم اثرات زایمان قبلیه،وای نه رو زمین دراز بکشم دیگه نمیتونم تکون بخورم. یکم کارمیکنم یا آشپزی ...

عزیزم زایمان قبلی تون سزارین شدین؟بیهوشی بود یا بی حسی از کمر؟

عزیزم زایمان قبلی تون سزارین شدین؟بیهوشی بود یا بی حسی از کمر؟

اره سز بودم ،بی حسی ازکمر.

الان حدود۵ساله میگذره دردنداشتم تا الان

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
اره سز بودم ،بی حسی ازکمر. الان حدود۵ساله میگذره دردنداشتم تا الان

منم بی حسی از کمر شدم تازه زایمان کردم چن ماهی میشه ولی همچنان کمردرد رو دارم.زایمان اولم طبیعی بود و کمردرد نداشتم اصلا.ب نظر کمردرد شمام از همون بی حسی هسش

منم بی حسی از کمر شدم تازه زایمان کردم چن ماهی میشه ولی همچنان کمردرد رو دارم.زایمان اولم طبیعی بود ...

من ۵ساله زایمان کردن ازاول تا الان هیچوقت دردنداشته.ولی الان خیلی شدیده،طوری که با آه وناله پامیشم وراه میرم.اره بنظرم ازهمونه بیشتر،البته بادرد بارداری قاطی شده

2706