2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678385 بازدید | 136169 پست
انشالله بسلامتی و دل خوش بری.دلم برات روشنه

😘😘😘😘😘😘

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لوبیا جان ممکنه منو راهنمایی کنی.

من اسفند ماه اقدام دارم و دی ماه کیت زدم و سونو رفتم و  بهمن ماه  هم میزنم. دی که سونو رفتم یه کیست فولیکولی داشتم آیا از این میشه نتیجه گرفت بعضی وقتا من تخمکم آزاد نمیشه؟با توجه به اینکه ماه اقدام میخام اسپرین و فلوکونازول بخورم   و ممکنه تغذیه ام هم کمی متفاوت بشه  ممکنه تخمک آزاد نشه؟ حالا  نطرت چیه؟ آمپول آزاد سازی بزنم؟(  اینم بگم دی ماه که کیت زدم روز 15 سیکل ساعت 16 احتمالا آزاد شد)

نه جفتش گرمی هست و ضخامت رحم پایین میاره 

مرضیه جون من دیروز دیگه پاک شدم از الان تا زمان تخمک گذاری چی باید بخورم؟

من و خداوند هرروز فراموش میکنیم،او خطاهای من را و من لطف او را...                                                         خدایا منو ببخش اگه ناسپاسی کردم راضی ام به رضای تو🙏
انشاالله که خدا برای هممون خیر بخواد.منم امشب باشوهرم مفصل حرف زدم یه جمع بندی کامل بهش ارائه دادم.ا ...

موفق باشید عزیزم

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
جدی جاری من اولاش خیلی سیناش درد میکرد الان احساس گرما میکنه ۹هفته هس پسره پ

من هرکی دیدم سینه درد داشت پسر بود بچش

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2738
هیچی از امروز همه آینه به دست دنبال موهای زائد میگردن ک اثبات کنن بچه پسره  ای خِدااااااا

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
اخه شوهرمم کپی مادرش البته مادر شوهر من چندرور پیش فوت کردن بنده خدا ولی زن خوبی بود 😄

خدا رحمتش کنه چون خوب بوده فوت شده بیچاره!اگر بدجنس بود حالا حالاها میموند!🙄

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
هیچی از امروز همه آینه به دست دنبال موهای زائد میگردن ک اثبات کنن بچه پسره  ای خِدااااااا

الان فرشته رو پستت ریپلای کردم دیدم!اتفاقا من دوتا از دوستام لچه هاشون پسره میگن خیلی کم شده در حدی که نمیزنن راحت شدن!فکر نکنم ربطی داشته باشه!من خودم زیاد شده و دختره!

فاطمه جون شما درد سینه داشتی؟

اولاش اره مخصوصا که تیر میکشید!ولی هفته ی ششم فقط بزرگ شدن و نوکشون خیلی حساس شده یعنی بخوام لباس زیر ببندم جونم در میاد!

الان فرشته رو پستت ریپلای کردم دیدم!اتفاقا من دوتا از دوستام لچه هاشون پسره میگن خیلی کم شده در حدی ...

پس اینم نقض شد.  

منم همش دنبال اینم که این علائم رو نقض کنم. چون بیخودی آدم استرس میگیره. به خودش تلقین میکنه. بابا چیه آخه میشینیم منتظر ببینیم نتیجه چیه دیگه.

این جدول چینی مینی و نمیدونم روش رمزی و اینا همه منو استرسی میکنه. اصلا نمیرم نگاه کنم.

من ک سگ لرز میزنم....چندروزه ک فقط سردمههههه‌...فردا بی بی چک میزنم ۱۰ روز بعد از لقاحه...ببینم جواب ...

دور از جونت عزیزم...ده روز که خیلی زوده دختر!حداقل بزار دو روز دیگه بزن..اون تخم ک اسپرم یه لقاحی کنن😂🤭در هرصورت انشااله هاله ببینی گلم🤲😍✌

پس اینم نقض شد.     منم همش دنبال اینم که این علائم رو نقض کنم. چون بیخودی آدم استرس میگی ...

وای من باورت میشه فرشته هیچی اعتقاد ندارم دست خودمم نیس!اصلا به علایم واین روش ها نمیشه اعتماد کرد!من خودم هزار تا دلیل بیارن برام اصلا قبول ندارم!اگرم درست در بیاد شانسی هستش...چون یا پسر یا دختر،از این دو حالت که خارج نیستش😉

2706