2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678352 بازدید | 136169 پست
تو کت منم نمیره، چون هیچ جوری با عقل جور در نمیاد 👍🙂

👍👍👍دقیقا،،در جریان اقدامات هستم گلم کیتت هم خیلی خوشرنگ بود انشاالله این ماه گلپسری میاد تو دلت😍🤲😘

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
جنگل ماه قبلش ضخامتش پایین بود فک نکنم چون جنگل اسپرین خورد. باز مطمئن نیستم ولی بهترین حالت برای با ...

آرهههه، ۳و نیم که خیلی کمه.‌مگر اینکه آدم خودشو واسه ریسکش آماده کنه دیگه.‌ شاید من اشتباه میکنم که جنگل بود، شایدم فترس بود!!! نمیدونم 😅😅😅 ولی خلاصه یکی بود که ضخامتش ۵ بود 😁  @جنگلم     @fotros313    

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

👍👍👍دقیقا،،در جریان اقدامات هستم گلم کیتت هم خیلی خوشرنگ بود انشاالله این ماه گلپسری میاد تو دلت😍 ...

قربونت عزیزم، مرسی از دعای خدا. کاش خدا واسه همه مون بخواد... 🤲🤲🤲

2728
نه قبل آمپول نداشتم. ۳ ساعت بعد از آمپول  پس به نظرشما اقدامی که قبل از تخمکگذاری باشه بیشتر ...

دقیقا.هر ۱۰تا۱۲ساعت اقدام کن قبل ازاد شدن.البته گه بازم اول و اخر خذاست.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
لوبیا جان چند روز بعد تخمک گذاری بی بی چک نشون میده؟ پسفردا موعدمه اما امروز بی بی زدم منفی بود

تا روزی که موعدت هست صبر کن، بعد اگه پری نشدی بیبی بزن حتما نشون میده.  امروز زدی حتی هاله هم ننداخت؟؟؟

سلام جواب ازمايشم اومد سالم بود خداروشكررررر فقط پالكتم پايين ك ميگن بارداري طبيعيه پاتيذ نميشنا ...

خداروشکررررر.همه چی تو بارداری طبیعی کلا😁😁😁😁

از تاپیک بانو بود .فک کنم یه سالی بوذ اقدام بود.نی نی پسره.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
لوبیا جان چند روز بعد تخمک گذاری بی بی چک نشون میده؟ پسفردا موعدمه اما امروز بی بی زدم منفی بود

۱۲روز بعدش اکثرا هاله میندازه.مثلا وندفو ۱۲روز حتما هاله داره

2738
۱۲روز بعدش اکثرا هاله میندازه.مثلا وندفو ۱۲روز حتما هاله داره

سر پسرم یه روز مونده به پری نشون داد یعنی حاله انداخت!

تا دیروز درد پریودیم داشتم قطع شد الان هیچگونه علائمی ندارم🤦🏼‍♀️

سر پسرم یه روز مونده به پری نشون داد یعنی حاله انداخت! تا دیروز درد پریودیم داشتم قطع شد الان هیچگو ...

این ماه همه پریودیاشون به فنا رفته😬

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2706