2737
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677616 بازدید | 136169 پست
مرررسی که جواب دادی خاانومی بیشتر از ۳تا بشه اشگال نداره؟ چون مثلا خود من از وقتی کیتم هاله مینداخ ...

تعداد اقدام ۳-۴ تا کافی و خوبیه

اگه یهو به خاطر طولانی مثبت موندن کیت بیشتر شد ایرادی نداره

ولی اگه کسی میدونه کیتش چند ساعت مثبت میمونه، جوری تنظیم کنه که ۷۲ ساعت قبل از تخمک گذاری اولین اقدام رو برو.

و بک نکته مهم اینکه برای کسانی که کیتشون بیشتر از ۴۸ ساعت مثبت میمونه ممکنه تخمک ازاد بشه ولی کیت تا روزها بعدش مثبت بمونه. اگه کسی کیتش بیشتر از ۴۸ ساعت مثبت میمونه حتما باید ازاد سازی رو با سونو چک کنه.

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
لوبیا جان اینجا فاصله اقدام ۱۳ و ۱۴ و ۱۵‌ تقریبا ۱۵ ساعت میشه درسته؟؟  چرا مثلا برای بعصی ها ت ...

اینا فقط مثاله. 

مهم اینه که بتوینن ۴ تا اقدام بین بازه ۷۲-۸ ساعت مونده به تخمک گذاری برین. زمانش رو خودتون بر اساس برنامه زندگی تنظیم کنین. 

بین دو اقدام ترجیحا ۱۲ ساعت یا بیشتر فاصله باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لوبیا جان ببین من دیگه کی هستم

رفتم کیت مدیکور پیدا کردم برام پیک‌کرد

الان تست زدم این شد نتیجش

جالب اینکه مکس نشون نداد ولی مدیکور نشون داد

۲ ساعتم بود هیچی نخوردم

مرسی که انقد دقیقی

خدایی فرق داشت نتیجش

https://uupload.ir/files/lj6p_a8ec127a-9476-4765-9797-f55a6edbecf2.jpeg

2731
لوبیا جان ببین من دیگه کی هستم رفتم کیت مدیکور پیدا کردم برام پیک‌کرد الان تست زدم این شد نتیجش ج ...

فعلا خیلی مونده تا تخمک گذاری 

فعلا اقدام نکن

2738
سلام لوبيا جون خوبي گلم؟ خسته نباشي و خداقوت😊  من ١٤ دي وقت ان تي دارم يك ماه ديگه

ایشاللا که به مرادت باشه و سالم

ازمایش تعیین جنسیت نمیدی؟

تعداد اقدام ۳-۴ تا کافی و خوبیه اگه یهو به خاطر طولانی مثبت موندن کیت بیشتر شد ایرادی نداره ولی اگ ...

۷۲ساعت قبل از تخمکگذاری یعنی  ،۷۲ساعت قبل از اینکه کیت دو خطش کامل پررنگ و تقریبا همرنگ باشه درسته؟

و اینکه میگین بیشتر از ۴۸ساعت کیت مثبت باشه منظورتون اینه که ۴۸ساعت کیت همچنان دو خط پررنگ بشه؟

ببخشید اینقد سوال میپرسم

۷۲ساعت قبل از تخمکگذاری یعنی  ،۷۲ساعت قبل از اینکه کیت دو خطش کامل پررنگ و تقریبا همرنگ باشه در ...

نه ۷۲ ساعت قبل از تخمک گذاری واقعا تخمک گذاری که با سونو مشخص کرد. معمولا تخمک ۳۶ ساعت بعد از مثبت شدن منفی میشه و اونوقت تخمک ازاد میشه. 

در اینشورت ۳۶ ساعت قبل از مثبت شدن کیت اقدام شروع بشه. 

و اینکه میگم ۴۸ ساعت کیت مثبت بمونه اینه که کیت ۴۸ ساعت دو خط همرنگ یا خط دوم پر رنگ تر از اولی باشه

2706