2737
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1679570 بازدید | 136169 پست
نه چون قرص میخورین فک نکنم مشکلی ایجاد کنه، چون ۳ ماه اول جنین از ید مادر استفاده میکنه برای تشکیل ج ...

میدونم خب وقتی ید کمه چی وقتی من روزی ی دونه قرص میخوردم ولی بازم ۶بوده ینی ید کم میرسیده دیگ درسته؟ واای خیلی نگرانم لوبیا جان ک ج داد میکم اگ باعث اسیب مغزی بشه تو سونوها مشخص میشه؟ تازه من الان ۵ماه دارم یدوفولیکم میخورم اونم ید داره  خییییلی نگرانم 😭😭😭

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان دخترم ۴سال ونیمه هست منظورم اینه که از اون زمان تغییر کردن گاهی منظم و دقیق گاهی چند روز ...

صفحه ۱-۳ همه چی رو نوشتیم

۲-۳ روز اینور اونور شدن نامنظمی حساب نمیشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
میدونم خب وقتی ید کمه چی وقتی من روزی ی دونه قرص میخوردم ولی بازم ۶بوده ینی ید کم میرسیده دیگ درسته؟ ...

نه مامان نورا وقتی جنین ید بیشتری بخواد از تیروئیدت خیلی کار میکشه و وقتی تیروئیدت ید دراختیارش بذاره درجه کم کاریشم بالا میره و خداراشکر خوبه ک از قبل قرص میخوردی نگران نباش مطمئنم تو دلیت سالمه و خیلی زود متوحه شدی

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
فک کنم ۴ بود و من اصلا قبل و بعدش اصلا هیچ قرصی نخورده بودم حتی اسید فولیک. بارداری ما خیلی ناخواسته ...

واااای خدا ۴ ک خیلی کم بوده برا من ۶شد😭😭😭 علائم سقط ک ندارم فقط از عقب ماندگی ذهنیش میتزسم

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
سلام گلم خدا رو شر طبق چیزی که فکر میکردم شد.  دیگه اقدام لازم نیست و ایشاللا گل پسری رو کاش ...

مرسی عزیزم من صبح بخاطر محکم کاری رفتم یه اقدام لوبیا جون واسه همه چیز مرسی 

ممنون که راهنمایی کردی از اینکه هستی ممنون برات بهترین ها رو از خدا میخوام امیدوارم که زود زود گل پسری تو دلت خونه کنه 

داشتم به این فکر میکردم که اقدام تو ما چجوری بهت کمک کنیم 🤣😂استاد 

Believe your self ❤🙏
سلام خانمی من تازه با این تاپیک آشنا شدم خیلی اطلاعاتتون بالاس حالا میخاستم یه سوال بپزسم و نظرتونو ...

گلم بهتره برین دکتر و هورمون ها و وضعیت تخمدان و رحمتون رو بررسی کنین

میدونم خب وقتی ید کمه چی وقتی من روزی ی دونه قرص میخوردم ولی بازم ۶بوده ینی ید کم میرسیده دیگ درسته؟ ...

بله نشون میده و اصلا فکرت به این چیزا کشیده نشه استرس الکی هم نداشته باش 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2740

سلام من یه سوال دارم من چند وقته برای بارداری اقدام کردم رفتم سنو واژینال دادم گفت اندمتریت نامنظمه اما اقدام کن باید چی بخورم که لانه گزینی رو بهتر کنه دیشب اقدام کردم ام همش میترسم نگیره این 6 ماه اصلا نمیگیره 

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
مرسی عزیزم من صبح بخاطر محکم کاری رفتم یه اقدام لوبیا جون واسه همه چیز مرسی  ممنون که راهنمایی ...

اون شب که کیتت منفی بود و اندازه فولی ۱۹ کار. خیلی خوبی کردی اقدام رفتی وگرنه ۴ تا اقدام رو نمیرسیدی بری.

دیروز روز چند سیکلت بود؟ عکس کیت ها و ایوی هات رو بیزحمت بفرست.

موقع اقدام دعا کنین دخترم مریض اینا نشه که مهد راهش ندن! اگه اون بره مهد ما تو خنه هر ساعتی خواستیم اقدام میریم و دستمون بازتره

بله نشون میده و اصلا فکرت به این چیزا کشیده نشه استرس الکی هم نداشته باش 

پس الان اگ خدای نکرده مشکل ایجاد شده باشه تو سونو ان تی مشخص میشه؟ مطمئنی؟ یا اینک سونو ان تی فقط بیماری های ژنتیکی رو نشون میده🤔

سلام من یه سوال دارم من چند وقته برای بارداری اقدام کردم رفتم سنو واژینال دادم گفت اندمتریت نامنظمه ...

قرص دوفاستون بهت نداد؟ ضخامتت کنه یا زیاد؟

واااای خدا ۴ ک خیلی کم بوده برا من ۶شد😭😭😭 علائم سقط ک ندارم فقط از عقب ماندگی ذهنیش میتزسم

اگه اینطوره باید نصف مردم دنیا عقب مونده میشدن ک، تو داری قرصشو میخوری خیالت راحت سالمه. من تا ۷ ماهگی هیچ قرصی نخوردم فقط سه ماه اول اسیدفولیک ۱ و ویتامین دی اونم هر یکماه ۵۰۰۰۰ و سه ماه دوم فقط فیفول و ویتامین دی هزار هر هفته. برا من غیر از اینا هیچی ندادن. و الان میام میخونم فلان دکتر این قرص داد خودم تعجب میکنم چرا ب من پس ندادن😑

2706