2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678466 بازدید | 136169 پست
دراصل باید پنجشنبه شب جمعه شب و شنبه مثلا صبح اقدام میکردم من برام جنسیت مهم نبود و فکرم نمیکردم با ...

خدا برات نگه داره واسه ماهم دعا کن😥😥

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه اقدام هات،الان ازاد شده رفتی سونو؟ ایشالا گلپسری نشسته دلت. ای جان اره یادمه باهم اقدام بودیم ...

قربونت برم عزیزم انشاالله😍

سونو نرفتم عزیزم از رو کیت ظاهرا ازاد شده...

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
اگه اقدام رو تا حالا شروع نکردی شروع کن فردا میره اوج احتمال زیاد. نمیخوای شونو بدی فولی و ضخامت بف ...

هنوز شروع نکردم. همسرم عصری از سر کار اومد. 

نوبت سونو هم گیرم نیومد. ولی یه چیزی بگم،مطمئنم که ضخامتم خیلی پایینه. هفته قبل که سونو رفتم ضخامت ۲ بود!!!! میگم به نظرت اگه از شب شروع کنم میرسم ۳، ۴ تا برم؟؟؟؟

یه جوری ام!!! انگار همینجوری الکی دارم اینکارو میکنم...!

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2728
عزیزم نگران نباش نگین تو تامیک بانو هم فیبروم داشت وپسرش را بسلامت دنیا آورد شما هم انشالله بسلامتی ...

سلام عزیزم خوبی? نی نی خوبه?

ببین دستگاه تست قند خونم رسید دیروز ناشتا گرفتم قندم ۹۲ بود. بنظرم دستگاه خوبیه گفته بودی بهت اطلاع بدم. مارک مگاماتریکس

یه سوال من خیلی دلم دلستر میخواد روزی یه شیشه میخورم مالت برا بچه ضرر نداره?

لوبیا جااااان.... کیت دوم رو زدم 👇👇👇 @لوبیا99 https://uupload.ir/files/mngu_1606933662020786 ...

سلام به همتون،

مامان روشا جان اقدامی اینماه؟

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

خییییلیییی دو دلم که اصلا اقدام برم یا نه! همسرم از یک هفته پیش تخلیه نشده. خودم تا دو روز پیش لکه بینی داشتم!  

دلم میگه اقدام کنم، یا میشه یا نمیشه، ولی عقل و منطقم میگه صبر کنم!!!  تو یه دوراهی بد قرار گرفتم. 😣😣😣😣😣😣

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
چون تخمک کذاریم مثلا یکشنبه شب بود من جمعه عصر اقدام کردم قراربود اقدام کنم همسرم حالش بد شد و. ...

الان ویس همون دکتر رو که گفتم گوش کردم دوباره ، وقتی گفت سه روز پشت هم من گفتم سه روز پشت هم همسرم نمیتونه ؛ بهم گفت اونوقت باید یک اقدام داشته باشی اونم روزی هست که تخمک آزاد میشه!! اینم اشتباه گفته به نظرت؟؟؟ لوبیا جان اگه میخونی  شما هم نظر بده🙏🙏

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2740
هنوز شروع نکردم. همسرم عصری از سر کار اومد.  نوبت سونو هم گیرم نیومد. ولی یه چیزی بگم،مطمئنم ک ...

اگه به دلت نیست اقدام نکن بزارش ماه بعد

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
دوستانی که دنبال یک فذای قلیایی تو پریودی هستن قیصی بخورین. به شدت قلیایی و مزاجش گرم و تر هست.  ...

لوبیا جان منظورت از قیصی ایناست؟قیصی افتاب خشک؟

https://uupload.ir/files/5phb_۲۰۲۰۱۲۰۲_۲۲۳۰۱۲.jpg

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
لوبیا جان منظورت از قیصی ایناست؟قیصی افتاب خشک؟ https://uupload.ir/files/5phb_۲۰۲۰۱۲۰۲_۲۲۳۰۱۲.jpg

زردآلو خشک

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
الان ویس همون دکتر رو که گفتم گوش کردم دوباره ، وقتی گفت سه روز پشت هم من گفتم سه روز پشت هم همسرم ن ...

اگه اقدام تا ۳-۴ ساعت بعد از ازاد شدن باشه خوبه. امکان بارداری هست و چون یک اقدام میشه احتمال دختر بالاتر.

ولی احتمال دختر ۴۸ ساعت مونده به تخمک گذاری احتمالش از بعد از تخمک گذاری بیشتر

لوبیا کیت زدم دوباره رو اوجه ،،،،،😔خیلی دلم گرفتهچرا اینجوری شد

گلم کاش یه سونو میرفتی خیالت راحت میشد. اینجوری نمیشه هیچی گفت