2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1678752 بازدید | 136169 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام لوبیا جان یه سوال داشتم 

دوماهه کیت میزنم 

14 م منفی      15 م کمرنگ        16 م و 17 پررنگ        18 م یکم کمرنگ بود و

19 م منفی بود 

روز 12 یه اقدام و از اون به بعد روز 15 تا 18 هر روز یه اقدام داشتم کلا 4 تا 

احتمال بارداری و هر جنسیت چقدره 

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
با چی بچسبونم یعنی؟ حالا امروز خبری نبوده خداروشکر. اگه باز نیاد!!! احساس میکنم تا آخر این هفته دیگه ...

دقیق یادم نیست سریشوم ماهی و پودر کمر و یک چیز دیگه بود از عطاری باید بگیری بعد یک مایع خمیری میشه یکی میذاره رو کمرت با پارچه میبندی چند ساعت رو کمرت باشه کمرت رو سفت میکنه. قدیما برا اونا که بچشون سقط میشد تا دو سه بار میچسبوندن. برا زن تازه زایمان کرده هم یک بار

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
2728

سلام مجبورم یه سوال بپرسم اینجا نگم کجا بگم😣

من طبق کیت و علایم از 11سیکل تا 14هم، دوره تخمکگذاریمه و دقیقترین روز 13هم میشه.

میدونم طبق همه صفحات که خوندم و تجربیات بقیه خانما که به نتیجه رسیدن باید تو این دوره حداقل 3،4اقدام داشته باشم.

من به شوهرم تقویتی معجون خرما و موز، کاسنی ، قهوه....دادم.

ولی الان که وقتشه اصلا همکاری نکرد همش سرکار وقتی هم میاد دخترم بیداره تا اون بخوابه اونم خوابیده، صبحم ساعت 5ونیم بیدار شد آماده شد رفت سرکار.😢 تا الان اقدامی نداشتیم😔😢

بنظرتون هنوز وقت دارم یا شانسم کم شده؟

اگه کیت بزنم و مثبت باشه چقدر وقت دارم؟

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2740
لوبیاجونم سلام صبح بی بی زدم،ببین لطفا https://uupload.ir/files/fk59_dsc_2898.jpg

سلام مبارکه😍

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2706