2733
2739
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1677804 بازدید | 136169 پست
https://uupload.ir/files/60oy_201a1b16-56e8-4e8d-ad45-328f40401cd8.jpeg لوبیا جون این کیت ماه پی ...

این کیت های همون سیکلی هست که ۲۸ روزه شد؟ 

سوالتون دقیقا چیه؟ 

اگه سیکل ۲۸ روزه شده یعنی تخمک گذاریتون هم دو روز جلوتر اومده و روز ۱۶ بوده

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
الان تا نیم ساعت دیگه اقدام دوم رو میرم فردا بعدازظهر هم اقدام اخر

با لوبیا مشورت کن،تاراهنماییت کنه

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۲سیکل شب  ۱۴سیکل ۱۲ظهرو۱۲شب ۱۵سیکل شب  امروزم که ۱۶سیکلمه شاید شب برم اینا اقدامام بو ...

اقدامات خوب بوده بتونی فردا سونو بری عالیههه امشبم برو‌بنظرممم

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
با لوبیا مشورت کن،تاراهنماییت کنه

ایشون گفتن اقدام دیشب اوکی بوده امشب و فردا صبح و شبش اقدام کنم..ولی صبح همسرم نیس بعدازظهر اقدام میکنم ۳اقدام بیشتر دیگه میترسم خیلی باشه

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🤲 خدایا شکرت🙏❣
2728
مرسی  عزیزززم انشالله قسمت خودت من خاب الود بودم و‌علایم پریودی اما یکم شدیدترر

ان شاءالله بارداری و زایمان راحتی داشته باشی بچت به سلامت بیاد بغلت

من علائم پریودی دارم فقط با این تفاوت که خیلی سردمه دست و پام چند روز همیشه یخ یخه

قبلا نزدیک پریود این علامت نداشتم

نمیدونم علائم بارداری یا پریود

میترسم الکی دل خوش کنم مثل ماه های قبل بخوره تو ذوقم

نمیدونم چه امضایی بذارم  

بچه من عمه ای داشتم با دو تا پسراش چند روز پیش با شوهرش تصادف کردن بد نیست داستان پسر دار شدنشو براتون بگم. این عمه من دو دونه دختر داشت خیلی تلاش برای پسر دار شدن کرد و نمیشد تا اینکه گفت درسته خدا به من پسر نمیده ولی از بندش میتونم که بگیرم تا اینکه رفت ای وی اف کرد و گرفت و دو قلو پسر باردار شد. الان یه هفته پیش خود و شوهرشو با دو تا پسراشو خدا ازش گرفت و همگی فوت شدن. خدا اینطوری پسراشو ازش گرفت به اضافه خود و شوهرشم

ایشون گفتن اقدام دیشب اوکی بوده امشب و فردا صبح و شبش اقدام کنم..ولی صبح همسرم نیس بعدازظهر اقدام می ...

خوب زمان اقدامت کاش برنامشو یاشماهماهنگ میکرد،چون اینجورکه داری پیش میری به اقدام بالا نمیرسی

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
2738
بچه من عمه ای داشتم با دو تا پسراش چند روز پیش با شوهرش تصادف کردن بد نیست داستان پسر دار شدنشو برات ...

خیلی ناراحت شدم خدارحمتشون کنه 

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
این کیت های همون سیکلی هست که ۲۸ روزه شد؟  سوالتون دقیقا چیه؟  اگه سیکل ۲۸ روزه شده ی ...

سیکلام ۳۰ روز بود اما دو روز جلوتر افتاد ۲۸ پریود شدم

فک کنم ماه پیش تخمک روز ۱۸ ازاد شده بوده

چون روز ۱۸ منفی بود

درسته؟

خوب زمان اقدامت کاش برنامشو یاشماهماهنگ میکرد،چون اینجورکه داری پیش میری به اقدام بالا نمیرسی

اخه فردا شب خیلی دیره بنظر خودم تا فردا شب آزاد بشه.

صبحم که چون الان میریم اقدام دیگه خیلی ضعیف میشه برای صبح

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم🤲 خدایا شکرت🙏❣
ان شاءالله بارداری و زایمان راحتی داشته باشی بچت به سلامت بیاد بغلت من علائم پریودی دارم فقط با این ...

منممم خیلیی سردم بود چند روز از تخمک گذاریت گذشته من بد۹ روز بی بی زدم توام اگ سده بزن

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
2706