2733
2734
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1684205 بازدید | 136169 پست
بازم شب پنج شنبه هستووو تاپیک خلوته😂😂

والا ما ک کلا شمارش روز از دست دادیم

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
بازم شب پنج شنبه هستووو تاپیک خلوته😂😂

خوب شما هم برید خلوت کنید🙈🙈😂😂😂😂

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انشالله ک دیگ پر جنب جوش میشه، امروز حرکتشو حس کردی؟؟؟؟

آره ولی کم...هنوز خیلی حس نمیکنم...فقط در حد حباب ترکیدن

الان به شوهرم میگم به نظرت شکمم کوچیک نشده؟ میگه نه مثه دیشبه

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
احتمالا واسه شما همیشه شب پنج شنبس😉

ن بابا کلا ما خیلی تو باغ این چیزا نیستیم

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
اره صبح غلیظ بودخب توتوضیحات گفتن اززمانی که کیت پررنگ شد4_5ساعتی کیت بزنیم من 6ساعت گذاشتم بعدترشحم ...

با این شرایط انگار تخمک در حال آزاد شدنه،

روش اقدام هم نمیدونم که راهنمایی کنم چ ن اقدامی پسر نبودم

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
نی نی بدنیا اووومد؟؟ 

بله🥰

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
حالا اگه گذاشتی من یکم آرومش کنم😄

اها از اون نظر😂

ولی به نظرم باید درست راهتمایی بشه شاید با این حرف بیخیالی طی کنه...

ولی خدانکرده زیونم لال مشکلی باشه،

انشالله که چیزی نیست🙌🙌🙌

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
شکوفه جون میگممم جوش شیرین واسه تو اصصصصلن هیییچ چیزی رو ادرارت نیومد،، صافه صاف بوود؟؟ 

خیلی کمه کم

دیگه یه ذره که هست شاید ۱ میل شایدم نیم میل 

ولی صاف صاف نبود

وعده دیدار ما ساعت سه و نیمه😂😂😂🙈

بهترین ها را درآن ساعت برایتان آرزو دارم😂😂😎😎

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
ن بابا کلا ما خیلی تو باغ این چیزا نیستیم

بابا مرضیه جون تو خودت باغبونی😂😂

شکسته نفسی نفرمایید😂😂😎😎

بابا مرضیه جون تو خودت باغبونی😂😂 شکسته نفسی نفرمایید😂😂😎😎

والا جدی گفتم خب ما اقدام نداریم چی چی کنیم اقا هم مریضه 🤪🤪🤪

والا جدی گفتم خب ما اقدام نداریم چی چی کنیم اقا هم مریضه 🤪🤪🤪

آها راستی عذرت موجه😅😅

ٱقاتون بهتر شدن؟ 

آها راستی عذرت موجه😅😅 ٱقاتون بهتر شدن؟ 

شکر خدا بهترن ولی خب استعلاجی گرفتن برای چند روز ک تو خونه بمونه تا استراحت کنن