2737
2739
عنوان

چی جوابش رو بدم +اسکیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2056 بازدید | 76 پست

چرا خو

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو چجوری میتونی همه جا باشی لاناتی خاص😐😬

من ؟من هیچ جا نیسم 

فقط اینجا زیادم 

خاص تویی دا🤍🍂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
بلاک کار خیلی زشتیه مزاحم را بلاک میکنن نه نامزد

برات حمد خوندم اگه دوس داشتی ب نیت ابجیم ک حدود دو هفتس توی کماس حمد بخون

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
برات حمد خوندم اگه دوس داشتی ب نیت ابجیم ک حدود دو هفتس توی کماس حمد بخون

حتما عزیزم

ممنونم

انشالله همین زودی خبر شفاشو بشنوی

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
2740
بلاک کار خیلی زشتیه مزاحم را بلاک میکنن نه نامزد

عزیزم واسه داداشت حمد خوندم داداش منم سرطان داره میشه شما هم واس داداش من بخونید 😔

برادر جوانم رو بخاطر سرطان از دست دادم توروخدا برای شادی روحش صلوات یا فاتحه بفرستید.                🖤داداش مهربونم شرمنده ام که هنوز بی تو نفس میکشم🥀🥀🖤
من ؟من هیچ جا نیسم  فقط اینجا زیادم  خاص تویی دا🤍🍂

بخدا همه تاپیکا هستی

بین کامنت اول تا سومم هستی😂

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
من ؟من هیچ جا نیسم  فقط اینجا زیادم  خاص تویی دا🤍🍂

مثلا استارتر تصمیم میگیره یه تاپیک بزنه تو کامنتتو گذاشتی رفتی😂😂

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
بخدا همه تاپیکا هستی بین کامنت اول تا سومم هستی😂

😂😂من عذر میخام بخاطر حضور زشتم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706