2733
2739
عنوان

پدرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 51 پست
خودمو همسرم خیلی خوشحالیم‌ و از روزی ک باردار شدم خدا برکتشو بهمون داده و زندگیمون خیلی بهتر شده خدا ...

مهم شوهرته مثل باباش کاه تو سرش نیست بخاطر حرف اون بی شعور به بچت لطمه نزن

لذت ببر از زندگیت

بعدشم بهونه کرونا و موقعیت خطری برات بهونه بگیر کمتر برو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن اصلا ناشکر نیستم خودمم خیلی سختی کشیدم تا باردار شدم.خودمو شوهرم خیلی خوشحالیم اما این حرفا ادمو ...

از دختر خیلی تعریف کن هر جا که رفتی از خوبیاش بگو مثلا یه عکس دختر دیدی بگو وای این چقدر گوگولیه چقد خوشگله چقدر دختر بانمکه دختر یه چیز دیگه است عکس دختر بچه تو نتی جایی دیدی نشون بقیه بده بگو چقدر دختر نازه و مونس مامانشه با هم همه جا میریم و عشق باباشه و عاشق باباشه و از این حرفا و مثلا وای دلم میخواد موهاشو ناز درست کنم انواع گل سرا رو بگیرم لباس ست با دخترم بپوشم 

از خوبیای دختر جلو بقیه بگو

اگه بازم این حرفو پدرشوهرت زد بگو وای نه هر چی خدا صلاح بدونه همون بهترینه من که عاشق دخترم اصلا دخترم باید خواهر داشته باشه

من حامله بودم میگفتم دختره  دختر دوست دارم خانواده شوهرم یه جوری بودن که منظورشون  پسر بهتره 

مستقیما نمیگفتن 

یه روز خواهر شوهرم برگشت گفت شوهرم گفته بچه اول تو فقط پسره انگار که مثلا شاهکار کرده شوهرمم پسر پسر میکرد هر دفعه از  دختر تعریف کردم و  اینقدر گفتم بچم دختره که روز سونوگرافی دکتر گفت پسره مات وایساده بود نمیدونست چی بگه نه خوشحال بود نه ناراحت 

حالا هم هی میگه بیا یه دختر بیاریم

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
2731
جالبه میان تو همچین تاپیکایی از خوبیای دختر میگن بهتر از پسره و فلان خوب دقیقا اینا چه فرقی با پسر د ...

دقیقا همینه 

ادعای روشن فکریشون هم میشه 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....