2733
2734
عنوان

پدرشوهر

910 بازدید | 51 پست

سلام خانما خیلی دلم‌گرفته و ناراحتم 

من باردارم‌و بچم دختره

برادرشوهرم وکلا تمام‌فامیلاهای همسرم پسر دارن و خانوادشون‌خیلی پسر دوستن

امشب ک خونه پدرشوهرم بودم و برادرشوهرکوچیکم‌با ذوق داشت اسم دختر پیشنهاد میداد 

پدرشوهرم گفت اسمشو دختر بَس (یعنی دختر کافیه)بزارین خیلی بهم برخورد و ناراحت شدم اما فقط سکوت کردم 

چرا انقدر راحت دل آدمو میشکنن 😭

حتما ب صلاح و خواستمون نبوده ک خدا بهمون‌پسر بده 

میزدی قهوه ایش میکردی میگفتی خودت با پسرات ب کجا رسیدی 

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏

برای اینکه لیاقت داشتین دختر داشته باشین .

خدا به اونا پسر داده تا فردا عروس گونشو بهشون نشون بده و تا پوست استخوانشونو بسوزونه .

تد به اونا بخند 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

فداسرت

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

شوهرت هیچی نگفت ؟بعدم مگه بچه اولتون نیست چرا همچین میگه ؟

اصلا بچه صدمتونم باشه نباید بگه ولی اگه بچه اولتونه و اینو میگه خیلی فکر داغونی داره 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
2738

قصدی نداشته عه!زود ناراحت نشین.خانوادم منو از کل دنیا بیشتر دوست دارن و خیلی هم روشنفکرن. بهم گاهی قزبس موقع محبت میگن و بوسم میکنن.نوعی اصطلاحه اذریه یعنی همین یکی بسمونه و حتی بی منظور هم هست

میخواستی بگی چرا ناراحتی؟ماشالا اونقد پسر دارین ک سلطنتتون بی وارث نمونه😏😒اتفاقا میخوام برم تعیین جنسیت ک بعدیم دختر بشه ک دخترم خواهر داشته باشه

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂
2706