2733
2739
عنوان

پدرشوهر

910 بازدید | 51 پست

سلام خانما خیلی دلم‌گرفته و ناراحتم 

من باردارم‌و بچم دختره

برادرشوهرم وکلا تمام‌فامیلاهای همسرم پسر دارن و خانوادشون‌خیلی پسر دوستن

امشب ک خونه پدرشوهرم بودم و برادرشوهرکوچیکم‌با ذوق داشت اسم دختر پیشنهاد میداد 

پدرشوهرم گفت اسمشو دختر بَس (یعنی دختر کافیه)بزارین خیلی بهم برخورد و ناراحت شدم اما فقط سکوت کردم 

چرا انقدر راحت دل آدمو میشکنن 😭

حتما ب صلاح و خواستمون نبوده ک خدا بهمون‌پسر بده 

میزدی قهوه ایش میکردی میگفتی خودت با پسرات ب کجا رسیدی 

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏

برای اینکه لیاقت داشتین دختر داشته باشین .

خدا به اونا پسر داده تا فردا عروس گونشو بهشون نشون بده و تا پوست استخوانشونو بسوزونه .

تد به اونا بخند 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فداسرت

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

شوهرت هیچی نگفت ؟بعدم مگه بچه اولتون نیست چرا همچین میگه ؟

اصلا بچه صدمتونم باشه نباید بگه ولی اگه بچه اولتونه و اینو میگه خیلی فکر داغونی داره 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
2740

قصدی نداشته عه!زود ناراحت نشین.خانوادم منو از کل دنیا بیشتر دوست دارن و خیلی هم روشنفکرن. بهم گاهی قزبس موقع محبت میگن و بوسم میکنن.نوعی اصطلاحه اذریه یعنی همین یکی بسمونه و حتی بی منظور هم هست

میخواستی بگی چرا ناراحتی؟ماشالا اونقد پسر دارین ک سلطنتتون بی وارث نمونه😏😒اتفاقا میخوام برم تعیین جنسیت ک بعدیم دختر بشه ک دخترم خواهر داشته باشه

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂