2733
2734
ممنون. طریقه خواستگاری چجوریه.  آخه من اینجا کار میکنم نمیدونم رسمش چجوریه باید حتما خانواده خ ...

بستگی ب خانواده داره اگ خیلی سنتی باشن خود داماد هم نمیتونه بره خواستگاری تا وقتی ک پدر دختر اجازه بده

باید ی بزرگ تر بره خواستگاری کسی ک فامیل دختر قبولش داشته باشه معمولا پدر پسر یا ی ریش سفید از خانوادش میرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من اصالتا اسلام آباد غربم ولی خوب شناخت دارم نزدیکیم

اول اینکه رسم جهیزیه نیست نه برای دختر نه پسر(دختر معمولا چند تیکه کوچیک میاره بقیش با پسره اما برای پسرم سخت نمیگیرن که مثلا سرخ کن و تخم مرغ پز بخر 🤣چیزای اصلی که لازمه زندگیه باید بخری)

طلاهم توافقیه 

برای خاستگاری حتما با خانواده باید بری

احترام به بزرگتر براشون مهمه

سوالی داشتی بپرس

بعدش  .امکان گفتگوی مستقیم بادختره رو ندارم. زیاد بیرون نمیاد تو کوچه هم خلوت نیست.مثل اینکه  گوشی هم نداره. دوست ندارم مثل یه آدم بی شخصیت رفتار کنم .میترسم به صاحب کارم بگم در مورد من فکر بد کنن .نمی دونم چیکار کنم

بعدش  .امکان گفتگوی مستقیم بادختره رو ندارم. زیاد بیرون نمیاد تو کوچه هم خلوت نیست.مثل اینکه &n ...

دقیقا شرایط همینه

تا نامزد نکنی نمیتونی زیاد باهاش درارتباط باشی یکم حساسن کورد ها

2740
بعدش  .امکان گفتگوی مستقیم بادختره رو ندارم. زیاد بیرون نمیاد تو کوچه هم خلوت نیست.مثل اینکه &n ...

اگ واقعا ازش خوشت میاد خانوادتو در جریان بزار و بعد ب صاحب کارت بگو پا پیش بزاره تا خانوادت بیان برسن بهتون

اینم یادت باشه اگ صاحب کارت آدم خوب و خدا ترسیه و وجهه خوبی داره پا پیش باره اگ اینجوری نیست و صاحب کارت پا پیش بزاره ممکنه جواب رد خیلی محکم بهتون بدن

من کورد گیلان غرب نیستم کورد شکاکم اما اگ بخواین کامل براتون توضیح میدم

مرسی دوست عزیز. اول برام بگو کورد شکاک یعنی چی.ماله کدوم شهر است. توضیح هم بده ممنون

مام مث شماییم

😉😊❤️

کوردین؟

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
اگ واقعا ازش خوشت میاد خانوادتو در جریان بزار و بعد ب صاحب کارت بگو پا پیش بزاره تا خانوادت بیان برس ...

واقعیتش اینه که دختره با کاراش 😍😍😍😍😍 جادوم کرده .😂😂😂😂😂

مرسی دوست عزیز. اول برام بگو کورد شکاک یعنی چی.ماله کدوم شهر است. توضیح هم بده ممنون

ببینید کورد ها دو دستن بادینی و سورانی

سورانی ب قومیت ها و گویش های خاصی تقسیم میشه ک من دربارش اطلاع زیادی ندارم اما یکی از قومیت های بادینی شکاک هستش ک تو منطقه ما ب این اسم شناخته میشه تو ترکیه و کشورهای دیگ ب ما میگن کرمانج تو شمال غرب کشور تعدامون زیاده ب خصوص تو ارومیه تو استان خراسان شمالی هم کورد کرمانج داریم ک از غرب ب این استان مهاجرت کردن و موندگار شدن