2737
2734
ارع عزیزم  برو توی همون قسمت ک امضا میزاری  (اخه من هرکار کردم برا پست نشد رنگی کنم)🤕 ...

مرسی گلم اره متوجه شدم کاش برای پست هم می‌دونستی یادم بدی

درد من حصار برکه نیست،درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی گلم اره متوجه شدم کاش برای پست هم می‌دونستی یادم بدی

خداروشکر😚

پستو خودمم نمیتونم رنگی کنم 

پست فک نکنم رنگی شه

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
بله من این که تو شهر خودتون نمی خواید باشه درک میکنم چون منم طلاق گرفتم . ولی اگرم می خواهید جای دیگ ...

ممنون دوست خوب جای خوبو درستی راهنمایی کردین .

خدا خیرتون بده .ایشالا که خوشبخت سلامت و شادکام باشید

2728
ممنون دوست خوب جای خوبو درستی راهنمایی کردین . خدا خیرتون بده .ایشالا که خوشبخت سلامت و شادکام باشی ...

تشکر ، همچنین شما

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
ممنون دوست خوب جای خوبو درستی راهنمایی کردین . خدا خیرتون بده .ایشالا که خوشبخت سلامت و شادکام باشی ...

من دیروز در این تاپیک ، گفتم که کرد لر ترک با خودشان وصلت کنن و فارس با فارس

اما امروز

در سایت گروه تحقیقاتی عباسمنش

بااین شعر برخورد کردم

که فکر میکنم هدایتی بود از طرف خدا

🍃

ای بسا هندو و ترک همزبان

ای بسا دو ترک چون بیگانگان

پس زبان محرمی خود دیگرست

همدلی از همزبانی بهترست

🍃

خداوند می خواست بمن بگوید همدل بودن ربطی به قومیت و ... ندارد