2726

اول از همه بگم ک رسم جهاز نداریم 

یعنی حتماااااا دختر جهاز داشته باشه نداریم اما بعضی ها هستن ک میدن

البته من خوده کرمانشاهم

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گیلان غربو نمیشناسم کورد جاهای دیگه درخدمتم

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2728
اول از همه بگم ک رسم جهاز نداریم  یعنی حتماااااا دختر جهاز داشته باشه نداریم اما بعضی ها هستن ...

مال شما اونجورییه من اهل ارومیه هستم،مامانم هم کورد ارومیه شکاک هستن جهزیه کامل میبریم فقط ۳ قلم یا ۵ قلم رو داماد میخره

❤Che khobe ke daramet
مال شما اونجورییه من اهل ارومیه هستم،مامانم هم کورد ارومیه شکاک هستن جهزیه کامل میبریم فقط ۳ قلم یا ...

خب من ماله کرمانشاهو گفتم 

ما اینجوریم

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯

اول اینکه شما نمیدونم مذهبتون چیه ولی اکثرا کورد ها سنی مذهب هستن اینو مشکلی نباشه براتون

منطقه ما (من خودم ارومیه زندگی میکنم،مادرم و مادرشوهرم کورد ارومیه هستن،بابام و پدرشوهرم ترک ارومیه)) کردهای اینجا هم کلااا سنی مذهب هستن و ترک های سنی مذهب هم زیاده 

تو کردها احترام خیلی زیاده به بزرگ تر خیلیی یعنی به‌پدرشوهرت یا پدر زنت یا مادرشوهر یا مادزنت ،کلااا بزرگ ترر خیلیی احترام میزارن،جلوش باید با احترام بشینن و....

طلا پسر به عروس زیاد میندازه،کمر،تاج،تن پوش من خودم هم طلای معمولی انداختن بهم هم طلای کوردی

خیلی به اصالت و رسم رسوم پایبند هستن

مردهاشون خیلی کاری میشن یعنی بلدن از ی جایی پول دربیارن که محتاج کسی نباشن

این به خانوادش مونده ولی اینجوری هم هستن زیاد مثلا تو جمع خوششون نمیاد هی زنو شوهر بچسبن به هم  لوس بازی دربیارن و....

خیلییی مهمون نوازیم خیلییی 

ذهنم نمیاد چیزی سوالی داری بپرس

❤Che khobe ke daramet
اول اینکه شما نمیدونم مذهبتون چیه ولی اکثرا کورد ها سنی مذهب هستن اینو مشکلی نباشه براتون منط ...

ممنون.

طریقه خواستگاری چجوریه.  آخه من اینجا کار میکنم نمیدونم رسمش چجوریه باید حتما خانواده خودم برنخواستگاری  یا مثلا صاحبکارمو بفرستم مشکلی نیست

یعنی دختر بخاد میبره نخاد نه؟

ارع 

یعنی حتما و بایدی وجود نداره اما اگ ببره برا سرافرازی خودشه😂

2706