2733
2734
عنوان

بیاین بگین دوران مجردی چطوری پسرا شماره دادن بهتون 🤣🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 5036 بازدید | 224 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا حالا بهم شماره ندادن

پیشنهاد میکنم رمان ضحی رو حتمــــــا بخونید یه رمان مذهبی که خیلی عالیه...کانال رمان ضحی در ایتا:dhuhastory@....در پیج اینستا:shin_alef_official....حتماا بخونید
2728
2740

ی بار بیرون بودیم با مامانم یه پسر معتاد افتاد دنبالم هی پیس پیس میکرد اولین بار بود یکی میخواست بهم شماره بده ترسیدم گفتم مامان مامان اون پسره میگ پیس پیس شماره بدم حالا چیکا کنم؟؟ مامانم انقد خندید بهم

آخه با چسب زخم    

فکرکنم توجیبش چسب زخم بوده هیچی به ذهنش نرسیده جزاینکه باچسب بزنه به شالم ...توخیابون یهودوستم پیشم بود برگشت پشت سرو نگاه کنه دیده بود‌گف عه این چیه؟؟؟ کند دیدم شماره اس

من خودم چون دانشجو شاغل بودم به بهانه ها مختلف شماره دادن یا به بهنه ها مختلف پیام و زنگ زدن 

به بهانه هایی واقعا مسخره 😂😂

آقا شهریار خوش آمدی به زندگیمو شدی شهریار قلبم یه دنیا دوست دارم به همین سادگی و خوشگلی عزیزترینم انشالله همیشه سالم باشی جنتلمنم 
من از کسی شمارع قبول نمیکنم😂

خخخخخ خداروشکر واسه من پیش نیومده   

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2706