2733
2734
عنوان

یکی که یه ساله بهم توچت پیام میده و...

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😆😆😆

نخند 😢

شمالی هستی ؟💞

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2731
میگه هیچکس توزندگیم نیست دیشب کلی قسم خورد من هیچ حسی ندارم الان یه ساله حتی خودش شروع کننده ی پیامه

خب پس چی میگه میخوام ازدواج‌کنم میگفتی دختره کیه؟ببین ازش بپرس ک عروسیت جدیه؟اخه باید بیفتم دنبال لباس😂باشوخی بگو.یا بگو این خانم بدبخت یا خوشبخت کیه؟😂🤦🏻‍♀️😐

ببین چی میگه. دیگه اگه بخوادت ک میگه

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
یه وقتایی جواب نده یهوقتایی دیر جواب بده الان خیلی از پسرا کم مرد هستن میدونی که زیاد حساب نکن رو ...

توشهرستان کوچیک هستیم خیلی خوب میشناسمشون حتی خودشو برادرش زبانزد همه هستن تو اخلاق ورفتار

2740
نه آذربایجان

خداروشکر خیالم جمع شد 

اگه بخواد عرضه پیدا می‌کنه خودش میگه 

تو نگو چیری 

با دست پس بزن با پا پیش بکش

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
خب پس چی میگه میخوام ازدواج‌کنم میگفتی دختره کیه؟ببین ازش بپرس ک عروسیت جدیه؟اخه باید بیفتم دنبال لب ...

پرسیدم قسم خوردگف باهیچکس نیستم 😐😐 خودشم پیگیرمنه که ببینه کسی توزندگیم نباشه...گیجم کرده با اخلاقش 

اره خیالت جمع...چی بگم والا خسته شدم بس که به زبون نمیاره 

باید ببینی تو چت چی میگه چیا میگه 

وقتی زیاد رسمی باشی طرف نمیدونه چی بگه 

😑😑😑😑😑😑😑😑

پسرا خنگن 

باید سیاست داشته باشی 

خودش پیام میده تواین یه سال حتی یه بارم پیام ندادم بهش

باشه.مهم نیست.اون داره رو مخت کار میکنه که بهش عادت کنی کم کم .بعد هم وابسته ش بشی .بعد هم ولت میکنه که حالا تو دنبال اون بیفتی عزیزم.پسرا کارشون همینه.از یه آدم باتجربه داری میشنوی.

پرسیدم قسم خوردگف باهیچکس نیستم 😐😐 خودشم پیگیرمنه که ببینه کسی توزندگیم نباشه...گیجم کرده با اخلاق ...

بگو یه پسره با دوستم دوسته بعد دختره رو گیج کرده بنده خدا نمیدونه چیکاره کنه به نظرت چیکار کنه خوبه؟غیرمستقیم مثلا😂😂

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
خداروشکر خیالم جمع شد  اگه بخواد عرضه پیدا می‌کنه خودش میگه  تو نگو چیری  با دست پ ...

یه روز خاکیه یه روز رسمی ...ولی همیشه شوخ طبعی میکنه کل چت هامون بگوبخنده ...فقط راجب خودمون میحرفیم سرب سرم میزاره میگه زودباش بگو کی توزندگیته یانکنه ازدواج کردی به من نمیگی...دیشب هم میگف چرا ازدواج نمیکنی تو...بعدگف تصمیم گرفتم ازدواج کنم😐

2706