2777
2789

هردومون مجرد ومن۲۵ساله اون۲۶

هم شهری هستیم وهمومیشناسیم متاسفانه تواین یه سال هیچ ابرازعلاقه ای نکرده خیلی راحت نیستیم باهام خیلی احترام میزاریم به هم ...همش پیگیره من ازدواج میکنم یا کسی توزندگیمه یانه...که دیشب بهم گف تصمیم گرفتم ازدواج کنم!

منم به شوخی گفتم دختره کیه گف قسم میخورم باهیچ کس نیستم... ازاون آدماهم نیست سنتی ازدواج کنه خیلی روشنفکروسخت پسنده...

نظرتون راجب این آقاچیه؟؟؟

من با توجه به شغل نظر میدم چیکارس ؟

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرکارت گذاشته

بهش نشون بده که منتظرش نیستی

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼
شاخه های پزشکیه خونه ماشین همه چی داره وضع مالیشون توپه

وای دوست پسر سابق من نباشه 😑😑😑😑😑

دقیقا همین ویژگی ها و همین سن 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
خب گفت دختره کیه یانه؟ توحسی پیدانکن اخه معلوم نیس چی توسرشه

میگه هیچکس توزندگیم نیست دیشب کلی قسم خورد من هیچ حسی ندارم الان یه ساله حتی خودش شروع کننده ی پیامه

من خیلی خشک برخوردمیکنم همیشه اون شروع کننده ی پیامه الان ۱ساله خودش پیام میده

یه وقتایی جواب نده یهوقتایی دیر جواب بده

الان خیلی از پسرا کم مرد هستن

میدونی که

زیاد حساب نکن رو کسی که جدی نیست

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼
2801