2737
2739
عنوان

خانمایی که کاهش وزن داشتن بیااان

217 بازدید | 20 پست

من میخوام به جای نان بربری وعده ی صبحانه رو بایه نون دیگه جایگزین کنم...کدوم نون بهتره؟خواص لاغری داشته باشه و چاق نکنه مثلا پروتئینش بالا باشه چربیش کم....من بین جوانه گندم،سبوس دار و جو نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم تا حالا استفاده کردین از اینا؟

در خیالم خیالی جز خیال تو پرسه نمی زند خیالِ نابِ من!🌸😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
با چه رژیمی میشه بگید

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2740
من ۳۰ کیلو کم کردم یک ماهه😊

چطور زنده ای

...شوخی بود

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
من ۳۰ کیلو کم کردم یک ماهه😊

چجوری اخه میشه مگه؟؟

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
من 23 کیلو کم کردم 5 ماهه

آفرین به ارادت🤜🏻❤چیکارا کردی؟برنامت برای تثبیت وزن چیه بعد از رژیم؟

چطور زنده ای ...شوخی بود

اتفاقا دکتر هم خیلی رفتم برا چکاب ک ی وقت خدایی نکرده مشکلی نداشته باشم

دکتر هم گفت چطور زنده ای

البته بگم من اصلا نمیخواستم وزن کم کنم رژیم هم نگرفتم

فقط یک ماه کامل من خیلی گرسنه بودم در حد مردن مینشستم پای سفره ک غذا بخورم غذا رو میدیدم حالم بد میشد و احساس سیری میکردم

دست خودمم نبود

البته این ماجرا برا تقریبا ۷ یا ۸ سال پیشه

از ۸۰ شدم ۵۰ کیلو

دوباره الان ک باردارم شدم ۹۰😁

تیکر تولد یکسالگی شاه پسرم تاج سرم😍😍😘😘
نان تست نان سنگکم خوبه نان سفید نخوردید تو رژیم

من کلا نون خیلییی دوست دارم و توی رژیمم نون میخوردم اما کم مثل سنگگ،لواش،بربری و....ولی الان میخوام وارد دوره ی تثبیت شم نمیتونم مثل قبل خیلی کم مصرف کنم برای همین دنبال یه نون مناسب میگردم که پروتئینش بالا باشه که واسه عضله سازی خوب باشه

2706