2737
2734
عنوان

آب کردن شکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

صبح ناشتا دوش بگیر دو لیوان اب ولرم نیم ساعت بعد صبحانه ،،صبحانه هم حتما قبل ۹ صبح بخور ،،دمنوش زنجبیل و دارچین روزی چن لیوان ،قطع قند و شکر ؛غدایی کم روزی نیم ساعت فعالیت تو خونه ،،دمنوش گل محمدیم خوبه

2738
من ی شکم و پهلویی داشتم بیا و ببین انگار شش ماهه باردار بودم کل شکمو پهلوم اب شد کلا ریره میزه شده ب ...

عزیزم۔فعلات گذشتہ اس ،یعنی الان بازشکمت برگشتہ؟؟؟فقط یک ماہ این رژیموبگیرم؟

وخدایی که بشددددت کافیست❣
عزیزم۔فعلات گذشتہ اس ،یعنی الان بازشکمت برگشتہ؟؟؟فقط یک ماہ این رژیموبگیرم؟

من پارسال ی ماه مونده ب عید لاغر کردم الانم فقط س کیلو وزنم امده الان نه ماهه چون لاغری زیاد بمن نمیاد اصلاولی الان شکمو پهلو ندارم چون رعایت میکنم بازم میرقصم بعضی وقتا پیاده رویی و اینا غذامم کمه 

من پارسال ی ماه مونده ب عید لاغر کردم الانم فقط س کیلو وزنم امده الان نه ماهه چون لاغری زیاد بمن نمی ...

چہ عالی😍 ممنون گلم،زایمانم۔داشتی؟عوارض ندارہ بگیرم؟ابجیم رژیم خودسرانہ گرفت باکم کردن غذاورزش،بیشترسبزیجات میخورد،پوست صورتش داغون شدولک شد،منم میترسم

چہ عالی😍 ممنون گلم،زایمانم۔داشتی؟عوارض ندارہ بگیرم؟ابجیم رژیم خودسرانہ گرفت باکم کردن غذاورزش،بیشتر ...

اره بد زایمانم چاق شدم من ن مشکلی پیش نیومد  برام ولی الان جوش میزنم جاش لک میشه نمیدونم از چبه

اره بد زایمانم چاق شدم من ن مشکلی پیش نیومد  برام ولی الان جوش میزنم جاش لک میشه نمیدونم از چبه

میشہ روش کامل رژیم روباجزعیات وکارایی ک انجام میدادی بگی؟شروع کنم۔بہ امیدخداببینم چی میشہ😊 راستی این رژیموازجایی شنیدی یااختراع خودتہ؟😉 کسی ازاطرافیانتم انجام دادہ،راضیہ؟؟؟

میشہ روش کامل رژیم روباجزعیات وکارایی ک انجام میدادی بگی؟شروع کنم۔بہ امیدخداببینم چی میشہ😊 راستی ای ...

رژیم من دیوونگی یود همه میگفتن نکن ضرر میزنی بخودت و اینا ولی بایماه هیچی نشد بلاخره اگ مشکلی برام پیش میومد تواین نه ماه نشون میداد ریزش مو دارم ک اونم بیشتر دلیلیش برا کم کاری تیروئیدم من صبا صبونه میخوردم کم بد س تا لیوان دم کرده زنجبیل اماده میکردم یساعت کامل میرقصیدم رقص تند بیشتر اذری وسط رقصمم زنجبیلامو میخوردم دور شکمم ی کیسه زباله بسته بودم باشال خیس اب میشدم ینی بداون یکم کارامو میکردم ی کاسه گنده سلاد درست میکردم باماستو ابلیمو میخوردم عصرونه هم فقط میوه میخوردم با بیسکویت ساق طلایی شبام کاا شام نمیزاشتم اگ میشد ی لقمه نون پنیری چیزی بازم سالددو میوه فقط غروبام نیم ساعت پیاده رویی میکردم تقریبا بد بیست روز اینا حلقه هم خریدم قشنگ هرروز نیم ساعت صب نیم ساعت شب حلقه میزدم هفته ای دوبارم غذای ک دوس داشتمو میزاشتم ولی معدم خیای جمع شده بود نمیتوستم زیاد بخور عید ک رفتیم شهرستان هنه مونده بودن من چطوری انقد لاغر شدم الانم ک الانه حلقمو روزی نیم ساعت میزنم س کیلو میخام کم کنم ولی دیگ اراده ندارم بنظرمم بدنم استپ کرده

2706