2737
2739
عنوان

گیجم .از اداره زنگ زدن به گوشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 11965 بازدید | 495 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سپیده واقعا که باهات قهرم  برگشتی ولی یه خبر به من ندادی😟😟😟 بیخبر رفتی بیخیر اومدی

بخدا همتونو لایک کردم...

ستایش جان ۶ روزه دیگه بهم پیام نمیده😔

اینمدت تقریبا هرشب پیام میداد . 

بخدا همتونو لایک کردم... ستایش جان ۶ روزه دیگه بهم پیام نمیده😔 اینمدت تقریبا هرشب پیام میداد .&nb ...

این مدته محتوای پیامهاش چی بود؟؟

هرشب خودش پیام میداد؟ اول شروعش با اون بود؟

بهت درخواست دوستی دادم 

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜
2728
این مدته محتوای پیامهاش چی بود؟؟ هرشب خودش پیام میداد؟ اول شروعش با اون بود؟

میترسم دختر بهش پیشنهاد داده باشن😔

سمتش رفته بالا. اون بالا بالاییا هم باهاش جورن. میترسم دخترای خودشونو بهش پیشنهاد داده باشن

دلم اشوبه بدجور

هیچ جوره اروم نمیگیرم

😔😔

میترسم دختر بهش پیشنهاد داده باشن😔 سمتش رفته بالا. اون بالا بالاییا هم باهاش جورن. میترسم دخترای خ ...

والا هرچی این وسط ممکنه ولی خب به تو هم یه جورایی فکر میکنه بهرحال این همه مدت الکی که نبوده .

درخواستمو قبول میکنی عزیزم 

2740
والا هرچی این وسط ممکنه ولی خب به تو هم یه جورایی فکر میکنه بهرحال این همه مدت الکی که نبوده . درخو ...

بنظرم ذهنش شاید  بهم مشغول شده  باشه

ولی در حد ی رفیق همکار. نه بیشتر

حتما عزیزم

این پسره سرباز امریه خروس بی محل شد امروز خراب کرد احوالاتمو😔 اگ بدونین چ حالی شدم. انگار دست خدا ...

عزیزم الهی خدا به دلت نگاه کنه

رفتم خوندم 

وای چقدر خوب جلو رفتین 

خوب دختره بگم چی وقتی گفت کی به من علاقه داده میگفتی انشالله خدا قسمتتون میکنه چه میدونم یه حرفی میزدی بلاخره 

عزیزم الهی خدا به دلت نگاه کنه رفتم خوندم  وای چقدر خوب جلو رفتین  خوب دختره بگم چی وقت ...

قفل شدم اصلا

روم نمیشه بیشتر پیش برم

تا حالاشم خیلی مشتاق نشون دادم خودمو

اصلا میبینمش چشمام میخنده تابلو میشم

دیگه بخام ب زبونم چیزی بگم خیلی بدجور میشه

سلام.  کجایی تیلا جان. نیستی؟ @تیلاجون      

سلام عزیزم ببخش گلم این چندروز پیگیرت تایپیک قبلی بودم ولی مهمون داشتم گرفتار بودم 

چرا ای سربازه ایقد تو دست وبال شماست من که دیگه باورم شده بود حتما خودش زنگ زده تا اومدم پایینتر دیدم گفتی این بوده😣😣

بودن تو دلیل نمی‌خواهد؛ تو خودت دلیل بودنیبودن من را دلیل باش.
سلام عزیزم ببخش گلم این چندروز پیگیرت تایپیک قبلی بودم ولی مهمون داشتم گرفتار بودم  چرا ...

دلم میخاد خفش کنم

خیلی لوس و پرتوقعه این سربازه و همینطور خاله زنک(ببخشید انقدر صریح گفتم ولی واقعا هیچکی نمیسازه باهاش. تو هر اتاقی رفت ۱ ماه بیشتر نموند. و با دلخوری اومد بیرون. من واقعا دارم مدارا میکنم باهاش)

عصر ی لحظه فکر کردم دعام مستجاب شده. اصلا ی حالی بودم

دلم میخاد خفش کنم خیلی لوس و پرتوقعه این سربازه و همینطور خاله زنک(ببخشید انقدر صریح گفتم ولی واقعا ...

چقد خوشحال شدم و حرص خوردم گوشیت سایلنت بود چون تا اینکه دیدم گفتی سربازه بوده من ک دلم میخواست اون لحظه خفش کنم تو ک جای خود داری

بودن تو دلیل نمی‌خواهد؛ تو خودت دلیل بودنیبودن من را دلیل باش.
2706