2737
2739
عنوان

گیجم .از اداره زنگ زدن به گوشیم

11965 بازدید | 495 پست

امروز قاضی شعبه روبروییمون ی داستان اخلاقی گذاشت تو گروه همکارا

منم یکساعت بعد اون داستانو ریپلای کردم و ی حدیث از امام علی گذاشتم.اومدم ک از برنامه بیام بیرون گفتم دلم تنگ شده واسه اون. بذا ببینم ان هست. یکم نگاهش گردم دیدم انه و بعد از برنامه خارج شدم‌

حدود یکم بعدش گوشیم ز خورد از اداره بود(من همیشه گوشیم رو زنگه. امروز بچه خواهرم خواب بود تو اتاقم گوشیو سایلنت کرده بودم بعدش فراموش کردم از سایلنت در بیارم). رفتم گوشیو همینطوری چک کنم دیدم دو سه دقیقه قبل گوشیم زنگ خورده از اداره اونم روز جمعه

هول کردم ز زدم دیدم میگه اشغاله. بعد ب خودم اومدم گفتم سپیده دیوانه شدی ز بزنی اداره چ میدونی از کدوم قسمتش بود. شعبه مالی دفتر کل دبیرخانه ریاست و... 

خلاصه دوباره گرفتم دیدم بوق خورد و باید شماره واحد مورد نظرو وارد میکردم. سوت و کور و پشیمون قطع کردم

یعنی خودش بود؟😔

هیچکی جمعه اداره نیست جز اون...

فکرم پیشه اونه... ولی میدونم ب هر نحوی تو چند روز اخیر بهم ثابت میشه ک اون نبوده😐

دوسش داری؟

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی

ایشالا ایشونم حسش مثل شما باشه😍

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
2738
نمیدونم.... بعد یکسال هنوز نفهمیدم حسشو

دیر نشده هنوز

به احتمال زیاد تماس گرفتن که بگن فردا نرید سرکار چون اکثر ادارات رو تعطیل کردن

اداره ما دونه دونه ز نمیزنن...

تو گروه پیام میذارن. ک ۵ شنبه حضوری ابلاغ کردن و هم امروز ظهر تو گروه گفتن فردا حتما بیاید

حالا باز نمیدونم... شاید اون نبود...شاید یکی دیگه از همکارا بود

لعنتی...

با تند رفتم

سرباز امریه بود

رفته بود اداره.دنبال ی چیزی میگشت تو اتاقمون

پیدا نکرد ز زده بود بهم

لعنتی همش با گوشیش ز میزد. نمیدونم چرا اینبار با تلفن اداره زد

چقدر خوشحال شدم من. فکر کردم اونه😢😢😢😔😔😔😔😔😔

2706