2733
2734
عنوان

برا یلدا برنامتون چیه..🍉

| مشاهده متن کامل بحث + 2555 بازدید | 190 پست
از این بسته های براونی یا کیک خیس هم بخر درست کن..خیلی خوب میشن

اره اتفاقا اونروز تو سایت خوندم من بچم حساسیت به پروتئین گاویه یجوری باید درست کنم ک اونم بتونه بخوره فوقش،ی هفته قبلش هی میپزم و خراب میکنم تا دستم بیاد😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این بسته های براونی یا کیک خیس هم بخر درست کن..خیلی خوب میشن

نیکی کیک خیس پودرشم هس که بگیری آماده درست کنی؟

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728
[QUOTE=166100601]فقط امیدوارم مردم انقدر شعور داشته باشن که به بهونه ی یلدا دوباره دورهمی و مهمونی ن ...

بعیدم نیست والا همین الان با وجود قرنطینه و محدودیت تردد همچنان من میبینم یه عده مهمونی و گردششون به راهه انگار نه انگار !

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...

یلدا شب تولدمه. طبق هر سال همسر کیک می گیره انار دون می کنم و با تخمه وچای کنار دو تا بچه.   ۴ نفری طبق هر سال 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
کدو حلوایی پخته نخوردی

نه😐😐خوشمزست؟؟

ما‌فقط کیک باهاش درست میکنیم.که‌ من نه ها مامانم بلده.

بعدم اسی نگفت پخته گفت کدو‌حلوایی درست میکنم.کدوحلوایی رو خوب میکارن از افریده های خدام هست😁😁

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738
اره اتفاقا اونروز تو سایت خوندم من بچم حساسیت به پروتئین گاویه یجوری باید درست کنم ک اونم بتونه بخور ...

کیک با آب درست کن

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
به چ جور سوالهایی در مورد رانندگی جواب میدین.؟من گواهینامه ۱۰ ساله داریم ولی هیچی یادم نمیاد..دوست د ...

نه مگه میخوای امتحان بدی گلم 

باید عملی یاد بگیری 

حالا اگه دلت میخواد فقط یه دور روخوانی کن کتاب رانندگی رو 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
اره پودرشو میگم دیگه.. من هفته پیش دو تا گرفتم..خیلی خوب بود..خیلی خوشمزش

عههه حتما میگیرم

2706