2737
2734
عنوان

بچه ها من کشاله رانم و نوک سینم مو زاعد داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 64 پست
كشاله رانم فقد داشت بجاش زير چونم بود 

اها ممنونم

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر خواهرشوهر بنده خدا سالها اینجوری بودالان دو سال نیست ازدواج کرد کیست داره و همش پریوده.خیلی هم دکتر رفته.حتما دکتر برو

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2731
تنبلی تخمدان باعث میشه پریودات بهم بریزه یا اصن پریود نشی مکه بازور قرص و امپول..و اینکه یا باردار ن ...

وای من خیلی میترسم خدا نکنه😓

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
2738
دختر خواهرشوهر بنده خدا سالها اینجوری بودالان دو سال نیست ازدواج کرد کیست داره و همش پریوده.خیلی هم ...

اره میرم ولی گوش شیطون کر پریودام سره ساعته

نترس سریعتر برو پیگیر شو من گفتم ولش کن حالا دیگهباردار نمیشم 

انشالا دامنت سبز بشه.من چه سونویی باید بدم؟

ان شاءالله که شما مشکلی نداری نترس

مرسی عزیزم ایشالا

عزیزم واسه چندتا مو توی کشاله این حزفو میزنی؟؟ 

اینا کاملا طبیعیه و نحوه و محل ردیش موهای زائد هم کاملا ژنتیکیه نمیدونم چرا الکی میترسوننت

مگر اینکه یهو اینطور شده باشی

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2706