2737
2739
نظرم:شاعر  شعر شادمهر رل جدید ریحانه پارسا اول اسمشم A اون از شادمهر خواسته ریحانه تو کلیپش باز ...

بعله عزیزم منم شنیدم انگار شادمهر اول استوری کرده بود اصلا کلپی ک خودش ساخته این نبود بعد شاعره اینو پیشنهاود میده و شادمهرم قبول میکنه 

لایک نکنین لطفا ریپلی کنید 🤩😍❤

بودن ریحانه پارسا تو کلیپ شادمهر مثل بودن مو تو غذایی یه که دوستش داری . 👍🙃

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نظرم:شاعر  شعر شادمهر رل جدید ریحانه پارسا اول اسمشم A اون از شادمهر خواسته ریحانه تو کلیپش باز ...

A_min ترانه سرای شادمهره و احتمالا اون واسطه شده

حالا اینایی که ناراحتن الان ، مدل های قبلی که تو کلیپ های شادمهر بودن همه قدیس بودن آیا؟

ایشون فقط بعنوان مدل بازی کرده ، طوری میگن انگار فیلمش با شادمهر در اومده

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

اول ک ریحانه رفت خیلی بدم میومد ازش ولی بعدا فکر کردم با خودم گفتم مهم نیست بقیه چ فکری میکنن درموردش.اون الان خارجه و داره کیف میکنه و تا چند وقت دگ یا اونور بازیگر میشه تو موزیک ویدیو ها بازی میکنه و یا کلا بالاخره یه کاری میکنه ک موفق میشه و  ماییم که با مرغ کیلویی 40 تومن و مشکلات این مملکت سر و کله میزنیم.خوش ب حالش والا کاش من جاش بودم.فقط کاره بدی که کرد این بود که با محسن افشانی برا گلزار پاپوش درست کردن و اینکه ریحانه فقط به خودش فکر کرد و به فکره فیلمای سینمایی که بازی کرده بود نبود.چون چند تا فیلم سینمایی بازی کرده بود که سرنوشت اون فیلما نامعلومه فعلا که ایا پخش میشن یا نه

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2740
ایرادی نداشت که ریحانه پارسا توی کلیپ بود ولی بازیش افتضاح بود

مصنوعی بود و حرکاتشم خیلی تصنعی . نظر منه .

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 
مگه ریحانه پارساباپویان مختاری رل نبود؟ الکی بود؟

خودشونم نمیدونن چه فیلمی دارن بازی میکنن

همه با هم رل میزنن

دو روز دیگه یه قصه میبافه با مسیح علینژاد تو لایو آبروی شادمهر رو میبره

شادمهر وصله بهش نمی چسبه

از نجیب ترین و با اخلاق ترین خوننده های مرد ایرانیه

عزیزای دلم میشه واسم گزارش بزنید🤗💕

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((: