2733
2734

قشنگ بود

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خارج از اینکه ریحانه پاراسا چیکار کرده ک من مربوط نیس اما شخصیتش ب نظر من خیلی جلف و و یجوریه و شادمهر بنظرم بهترزن کارارو همیشه داشته و با بازی بد ریحانه پارسا بنظرم قشنگی کارش ب چشم نمیاد

لایک نکنین لطفا ریپلی کنید 🤩😍❤

شادمهر باهوش تر از این حرفاس که فکرشو بکنید

و اونقدر جوانمرد هست که تو فصایی که پویان مختاری و ساشا سبحانی و ... انقدر راحت یه نعر رو تخریب کردن ازش حمایت کرد اونم دقیقا روز جهانی خشونت علیه زنان

شادمهر همیشه دلیل داره برای کاراش

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728

همش زیر لحاف درحال گریه کردنه😁😁😁

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
قشنگ بود من خوشم اومد مخصوصا لحظه ای که لب خونی میکرد 

داستان کلیپش چی بود؟

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2738

نظرم:شاعر  شعر شادمهر رل جدید ریحانه پارسا اول اسمشم A اون از شادمهر خواسته ریحانه تو کلیپش بازی کنه شادمهرم قبول کرده پسره تو فالوئرای ریحانس 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
شادمهر باهوش تر از این حرفاس که فکرشو بکنید و اونقدر جوانمرد هست که تو فصایی که پویان مختاری و ساشا ...

مگه ریحانه پارساباپویان مختاری رل نبود؟

الکی بود؟

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤
من فکر کردم صدای شادمهر رو خودش میکس کرده رو اداهاش یعنی این کلیپ منتشر شده شادمهر هست؟

منم همین فکر رو میکنم

چون اثری از شادمهر نیست

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست