2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جریان پاپوش برای گلزار چیه ؟

یه لایو گذاشتن با محسن افشانی

بعدها رو شد که قرار بوده بدل صدای گلزار بیاد وسط لایو که همه صحنه سازی بود و اون بدل اینکارو انجام نداد

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
دو روز دیگه یه قصه میبافه با مسیح علینژاد تو لایو آبروی شادمهر رو میبره

آره البته من ازش خوشم نمیاد کلا .😑😶 دعوا های ساختگی . مصاحبه ها و لایو های ساختگی . فقط برای خودنمایی . ایشون کلا تو سه تا فیلم و سریال بازی کرده ولی به اندازه کل هالیوود و بالیوود حاشیه داره

انگار واقعا نمیدونه چیکار داره می‌کنه . بهرحال ...

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 
2728
آره البته من ازش خوشم نمیاد کلا .😑😶 دعوا های ساختگی . مصاحبه ها و لایو های ساختگی . فقط برای خودنم ...

عقده جلب توجه داره

فقط میخواد سر زبون باشه و پرحاشیه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
عقده جلب توجه داره فقط میخواد سر زبون باشه و پرحاشیه

من تا گوگل رو باز میکنم تو قسمت  خبر های پربازدید پیشنهادی فقط و فقط خبر های مربوط به ریحانه پارسا و سارا نیکا پایتخت میاد 🙄

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 
A_min ترانه سرای شادمهره و احتمالا اون واسطه شده حالا اینایی که ناراحتن الان ، مدل های قبلی که تو ک ...

ولی خیلی بد بازی میکنه 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2740
جریان پاپوش برای گلزار چیه ؟

یکی که صداش خیلی شبیه گلزار بوده بهش پول دادن با محسن افشانی که بیاد تو لایو محسن افشانی و ریحانه یه چیزایی رو بگه.که امین فردین افشاشون کرد.یعنی وویسی که محسن افشانی به اون یارو داده بود رو پخش کرد امین فردین. 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)