2737
2734
با چ کنکوری؟ 

من با کنکور انسانی . رشتمم انسانی . رشته آموزش روانشناسی و مشاوره

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 
من با کنکور انسانی . رشتمم انسانی . رشته آموزش روانشناسی و مشاوره

موفق باشید

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کم تر که هست

بنظرم توی هر رشته ای سختی های های خودشو داره امتحان دادن . مثلا  برای رشته انسانی من خودم تو  رتبم ۷۵۷ شده بود ولی اتفاقا امکانش بود قبول نشم . یعنی تو انسانی رتبه خوب میخان  تجربی هم تو دوران دبیرستان سطح درساش سخته هرکسی نباید بره تجربی . کنکورشم سخت تره کلا . ریاضی ام فکر کنم شرایطش با یکم تفاوت شبیه شرایط انسانی باشه . من فکر کنم رتبه های نسبتا خوب برمیدارن. 

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 

فکر کنم اول از همه از رشته انسانی برمیدارن بعد بقیه رشته ها ☹️

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2728

ولی تا جایی که من میدونم

مثلا تو ریاضی باید زیر 2000 یا 1000 بیای تا مجاز بشی برای فرهنگیان

ولی تو تجربی دیدم طرف با رتبه 6000 هم مجاز شده و رفته

اینم در نظر داشته باش

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
موفق باشید

ممنون عزیزم ‌. ایشالا شما هم قبول بشی .میتونم بپرسم قبلش کنکور داده بودین یا نه  ؟ مطمعن هستین برای آموزش ابتدایی ؟ آخه از لحاظ کاری فرسودگیش زیاده . چند سالتونه ؟  

ولی تا جایی که من میدونم مثلا تو ریاضی باید زیر 2000 یا 1000 بیای تا مجاز بشی برای فرهنگیان ولی تو ...

آره منم قبول دارم دیدم چون .   می‌دونی من فکر میکنم که رتبه شیش هزار تجربی شاید برابری کنه با رتبه مثلا دو هزار ریاضی ( از لحاظ سختی میگم ). یعنی در هر صورت میتونم بگم سختی های هر رشته با هم برابر میشه برای حداقل این رشته . نمیشه تقریبا گفت کدوم آسون تره . نمی‌دونم حالا ....

آره منم قبول دارم دیدم چون .   می‌دونی من فکر میکنم که رتبه شیش هزار تجربی شاید برابری کنه ...

اره دقیقا 

موافقم  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
2738