2726

نظرتون

برای قبولی اموزش ابتدایی

کسی که تجربی هست  بره کنکور ریاضی بده  راحت تر قبول نمیشه؟ 

اونجا رقابت کم تر هست  مخصوصا بین دخترا

عمومی ها که یکیه

تخصصی ها هم  فیزیک و شیمی و ریاضی

زیست هم نداره

بازم داره تخصصی؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

اره ریاضی راحت تره ب نسبت تجربی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دروس مشترکشون فقط شیمی و عمومی ها هس

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
تخصصی هاش با فیزیک چ ریاضی تجربی فرق داره

فرقی نداره   مبحث زیاد داره یکی دوتا

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
من فرهنگیان میخونم سال اولمه

با چ کنکوری؟ 

دروس اختصاصی تجربی و ریاضی رو گوگل کن . 

خودتون کدوم رشته اید ؟ تجربی این ؟ 

یه سوال کنکوری ؛  ببینم کسایی که میرن تاپیک حس شیشم  صرفا براشون حکم سرگرمی داره دیگه ؟ ⁦:-)⁩  عجب ......! 
البته اگع شرکت کنندگان ریاضی کم تر باشه، شانس قبولی شما هم بیشتره

کم تر که هست

2706